تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم ( ع )

عنوان واقعه: تجربه و شرح حال خانم (ف. ک) از شاگردان آن حوزه که با توسل به حضرت زهرا (علیها السلام) و درخواست دستگیری به مجلس حدیث کساء و درسهای معارف راه یافت.

شرح واقعه: بنده در ابتدا زمینه ای برای شرکت در مجالس و درسهای قرآن نداشتم، بی اعتقاد نبودم، ولی در این برنامه ها نیز شرکت نداشتم، تا اینکه در ایام فاطمیه سال1431 هجری، یکشب برنامه عزاداری را تماشا می کردم و توجهم را جلب کرد، و همانجا متوسل شدم و از صمیم قلب از حضرت زهرا (علیها السلام) خواستم تا دستم را بگیرد و هدایتم کند، فردای آن یکی از همسایگان آمد، و از من خواست که به همراهش به مجلس تلاوت قرآنی که در محل برقرار شده بود بروم، وقتی به آن جلسه امدیم دیدم که ابتدای امر مشغول به خواندن حدیث کساء شدند، و معلم قرآن حکایت و کرامتی ازکتاب "حدیث کساء و آثار شگفت" را نقل نموده و توضیح داد، همچنین درباره برکات توسل به حدیث کساء و برآورده شدن حاجات در اثر توسل به وسیله آن سخنی گفت. فضای این مجلس و برنامه ها و این سخنان طوری در من تأثیر داشت که با شنیدن آن مطالب و نکات معارف الهی، و راه پیدا کردن (بدون تصمیم و برنامه قبل) به جلسه حدیث کساء، همانجا فهمیدم که خواسته قلبی من برآورده شده و حضرت زهرا (علیها السلام) نیز حاجت روا داشته و هدایتم نموده اند. از آن به بعد ملتزم شدم به رفتن به مجلس حدیث کساء و ‏تلاوت قرآن. و از اینگه حضرت گوشه نظری به من داشتند خدا را ‏هزار بار شکر می کنم. با راهیابی به این مجلس و جلسات درس قرآن و معارف الهی عقایدم روشن و محکم شد، و از آن به بعد هر جا در ‏ ‏جلسات خانوادگی و یا نزد دوستانم می روم، مطالب معارف الهی را که ‏یاد گرفته ام بازگو نموده و به دیگران یاد می دهیم، و درباره برکات ‏حدیث کساء تبلیغ می کنم. از آن به بعد تغییرات مثبت زیادی در ‏ ‏زندگی و رابطه میان بنده و شوهرم حاصل شد، بطوریکه با دیدن این ‏تغییرات، او هم علاقمند به مجلس حدیث کساء شده، و هر روزی که این مجلس بر قرار است، خودش یادآوری می کند که من شرکت کنم، و ‏الان یک سال است که به هدایت و دستگیری حضرت زهرا (علیها السلام) مجلس ‏حدیث کساء را هر هفته شرکت می کنم.
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، ختم حدیت کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ