تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده هفتمء حسینیه حضرت امام کاظم (ع)

عنوان واقعه: تجربه و شرح حال خانم (زهره .ک) که با توسل در مجلس حدیث کساء در همان مجلس به شفای بیماریش نائل شد.

شرح واقعه: در سال 1431 قمری مطلع شدم که در منزل یکی از همسایگان مجلس حدیث کساء برگزار می شود و در آن شرکت کردم.

‏مجری آن مجلس بعد از درسی از معارف الهی، برای توسل از کتاب حدیث کساء و آثار شگفت حکایت و نقلهایی توضیح دادند که این حدیث چه کراماتی دارد. ‏بنده مدتی طولانی بود که سرما خوردگی کهنه ای داشتم، با سرفه و درد شدید سینه و خوب نمی شد و آزارم می داد، با شنیدن برکات و آثار حدیث کساء در همان مجلس متوسل شدم و از حضرات (علیهم السلام)  خواستم که به برکت این حدیث کساء این بیماریم خوب شود. حدیث کساء خوانده شد، پس از تلاوت حدیث کساء و توسل به آن، بنده در همان مجلس احساس کردم که حالم بهتر شد. و آخر آن مجلس دیدم که کاملا درد سینه ام از بین رفت، و بیماریم کاملا بر طرف شده و شفا گرفتم، از مجلس که به خانه می رفتم سالم بودم.

‏وقتی این کرامت مجلس حدیث کساء را در اولین جلسه آن دیدم و مطالب معارف الهی را در آنجا شنیدم، خیلی مشتاق این مجلس و برنامه های کلاس معارف شدم، و دعوت کردم که این جلسه و سایر جلسات دینی در مناسبتهای مختلف در منزل بنده برگزار شود، و توفیق شد که از آن به بعد در اطعام و برقراری آنها شرکت کنم.

                                     و الحمد لله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ