تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (ع)

‏‏ عنوان واقعه: حل مشکل اشتغال به نحو مطلوب برای جوان جویای کار بعد از توسل به حدیث شریف کساء

شرح واقعه: خانم (ز. و) که حدود یک ‏سال و نیم است که در منزلشان جلسه معارف و حدیث کساء تشکیل داده اند در مورد حل شدن مشکل ‏کار پسرشان واقعه را اینگونه نقل می کنند:

 ‏فرزندم پس از این که خدمت سربازی اش به پایان رسید حدود یک سال ‏به دنبال شغل بود و همه اداره های دولتی از جمله نیروگاه ... و همچنین ‏سایر مراکزی که به ذهنمان می رسید را مراجعه می کرد، ولی متأسفانه به هر کدام مراجعه می کرد، با جواب منفی روبرو می شد، حتی به شرکت های خصوصی، و همچنین برخی از مراکز که آشنا داشتیم، برای شغل مراجعه می کرد، ولی باز هم جواب منفی می شنید، و از همه جا مایوس شده بود، و من هنگامی که ناراحتی فرزندم را می دیدم، خود نیز از این واقعه بیشتر از او ناراحت می شدم، به حدی که سیستم اعصاب و غدد من دچار مشکل شد.

‏دچار سر در گمی شده بودم، و نمی دانستم چه کار باید انجام دهم، (البته ‏ختومات دیگری هم انجام داده بودم اما جوابی نگرفته بودم)، تا اینکه یکی از دوستان به من گفت که: پنج جمعه به صورت مرتب حدیث شریف کساء را نذر کن تا إن شاء الله به حاجتت برسی.

‏من نذر کردم که پنج جمعه به صورت مرتب حدیث شریف کساء را تلاوت کنم، و شروع به انجام آن نیز نمودم، و از این طریق متوسل به اهل بیت (علیهم السلام) شدم. ‏از شروع اولین تلاوت حدیث کساء، تماس های مختلفی از طرف شرکت ها برای مصاحبه شغل شروع شد، که پس از آن در طی مدت کوتاهی به برکت حدیث شریف کساء فرزندم در یکی از ادارات دولتی استخدام شد، بطوریکه مصادف با چهارمین بار حدیث کساء، فرزندم به سر کار رفته بود، و ما نذر چهارم و پنجم را هنگامی خواندیم که فرزندم در شغل مناسبی استخدام شده بود، و ما آن را در منزل به صورت جلسه دسته جمعی خواندیم.

‏انوار و برکات این مجلس چنان بود که: از آن به بعد نذر کردم که در منزلم روزهای دوشنبه مجلس حدیث کساء را به همراه تهیه اطعام برای مؤمنین تدارک ببینم.

‏و بحمد الله الآن حدود یک سال و نیم است که خداوند توفیق تشکیل این جلسه نورانی را به من و خانواده ام داده است.

                                       و الحمد لله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ