تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (ع)

عنوان واقعه: شفای بیمار سرطانی با توسل به حدیث شریف کساء

شرح واقعه: خانم (م . م) که معاون آموزشی و پرورشی یکی از هنرستانهای کشور می باشد حدود یک سال است که در محیط مدرسه برای دانش آموزان جلسه حدیث کساء بر پا نموده است، ایشان واقعه شفای یکی از همکارانشان را اینگونه نقل می کنند:

‏چند وقت پیش مطلع شدم که یکی از همکارانمان که مشاور هنرستان است دچار سرطان و وجود غده ازن احیه پرده گوش و پشت سر شده است، به حدی که ایشان از تکلم و حتی بیرون آمدن از منزل محروم گردیده بود و با هیچ کس تا شش ماه نه می توانست صحبت کند و نه دیداری داشته باشد.

‏بعد از آن با توجه به اینکه هر سه شنبه مجلس حدیث کساء را با دانش آموزان و همکاران برگزار می کردیم در همان هفته تصمیم گرفتیم که این حدیث کساء را به نیت شفای عاجل این بیمار برگزار کنیم. در همان هفته مجلس برقرار گردید و پس از پایان مراسم از همه حاضرین خواسته شد که برای شفای ایشان دعا نمایند.

بعد از اینکه جلسه تمام شد چند روز بعد ایشان خودشان تماس گرفتند و ازعان داشتند که به صورت ناگهانی و معجزه آسا تغییرات اساسی در تکلم و حرکات ایشان ایجاد شده است که به حمد لله هشتاد درصد بهبودی حاصل شده است و حتی پس از مدتی ایشان به حالت اولیه خود برگشتند و سلامتی کامل خود را بدست آوردند. و این از برکات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت و حضرات معصومین (علیهم السلام) می باشد.

                                    و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ