تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (ع)

عنوان واقعه: شرح حال خانم سیده (ط.ج) از شاگردان آن حوزه که با ختم 40 روز حدیث کساء به شفای بیماری دردناک 3 ‏ساله خود و بازگشت به سلامتی نائل شد.

شرح واقعه: به خاطر شرایط زندگیم در چند سال اخیر سخت دچار بیماری شدیدی شده بودم، استمرار بیماری، در طولانی مدت بر جسمم طوری اثر کرده بود و دردها افزوده شده بود خصوصا درد شدیدی از زیر گلو تا سینه مرا فرا می گرفت و از خود بی خود می شدم. با وجود رعایت پرهیز های لازم و رعایت رژیم غذایی سالم متناسب با شرایطم، ولی تنظیم خونم نیز به هم خورده بود، مبتلا به قند خون شده بودم، بدون سابقه این بیماری در خانواده، مشکلات جسمیم داشت مرتب افزون می شد، و این درد شدید را در گلو تا سینه 3 سال داشتم، و وقتی درد شروع می شد چنان درد شدیدی بود که از حال می رفتم و قادر به انجام کار و حرکت نبودم، و بیش از یک سال بود که قند خون هم به آن اضافه شده بود، و داشتم شکسته می شدم و استرسها را نمی دانستم چه کنم.

دربررسیهای طبی هم نه به تشخیص دقیق و روشنی رسیدند و نه درمانی موفق ارائه کردند، فقط برای اینکه بی جواب نگذارند، پزشک گفته بود: همه اینها به خاطر استرس است، اما معالجاتشان در این زمینه عملا ناموفق بود!

با آشنایی با فضائل و برکات حدیث کساء در مجالس حدیث کساء حسینیه محل ما، و مطالعه کتاب آثار شگفت حدیث کساء، سال گذشته (1431 قمری) تصمیم به یک ختم 40 روز حدیث شریف کساء گرفتم و به خواندن حدیث شریف کساء مشغول شدم و تا 40 روز اکثرا در بین الطلوعین آنرا تلاوت کردم، و مواظبت داشتم که در این 40 روز سحر خیز باشم و نماز شب و بیداری در بین الطلوعینم ترک نشود و آداب آنرا رعایت کنم.

‏آنقدر این برنامه (تهجد و بیداری بین الطلوعین و حدیث کساء) تأثیرش فوری و قطعی بود که بلافاصله (در حین انجام این ختم و قبل از پایان آن) دردی که سه سال ممتد داشتم از بین رفت، و سلامتیم بازگشت، و چنان به آرامشی رسیدم که قابل توصیف نیست، و نشاطم بازگشته است.

از حضرات خمسه طیبه (علیهم السلام) ممنون و متشکرم که چنین تفضلی فرمودند. الان مدتها از آن ختم می گذرد ولی آن بیماری دردناک که سه سال آزارم می ‏داد برطرف شده است و به درگاه مولا صاحب الامر (منه السلام) که مرا به این مجالس و معارف نورانی و برکات رهنمون فرمودند تشکر می کنم.

                                      و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ