تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (ع)

عنوان واقعه: شفای بیمار سرطانی با توسل به حدیث شریف کساء.

شرح واقعه: خانم (ز.ن) واقعه را اینگونه نقل می کنند:

‏توسل به اهل بیت (علیهم السلام) همیشه در زندگیم راهگشا بوده است، اما این بار معجزه ای بزرگ را از آستان مقدسشان مشاهده کردم.

‏خواهر شوهرم حدود 8 ماه بود که دچار یک بیماری سخت شده و مدت زمان زیادی بود که در بیمارستان بستری شده بودند.

‏پزشکان از تشخیص بیماری ایشان عاجز بودند و داروها و روشهای مختلفی را روی ایشان امتحان کردند، و نتیجه نداد.

‏تا اینکه بیماری ایشان خیلی وخیم شد و بعد از آزمایشهای زیاد، پزشک ایشان اینطور تشخیص داد که بخاطر داروهایی که ایشان مصرف کرده خون ایشان مشکل شدیدی پیدا کرده، و نیاز به شیی درمانی دارد، و باید هرچه سریعتر ایشان را به مرکز پزشکی هسته ای منتقل کنند. روز یکشنبه بود که ایشان را به بیمارستان سید الشهداء (مرکز پزشکی هسته ای) شهرمان منتقل کردند تا شیمی درمانی را شروع کنند .

‏از اتفاق روز دوشنبه همان هفته در مکان حسینیه محل، ما خودمان بانی ‏برای طبخ غذا بودیم، که غذای جلسه حدیث کساء را تهیه کنیم، ما هم شفای ایشان را نیت کردیم، و غذا را طبخ نمودیم و در جلسه حدیث شریف کساء شرکت کردیم، در آن جلسه پس از ذکر برکات و انوار این حدیث قدسی و کلام آسمانی، متن آن هم تلاوت شد و به حضرات خمسه طیبه (علیهم السلام) توسل عرض شد، همه اهل مجلس نیز برای شفای ایشان دعا کردند.

‏فر ای همان روز برای شروع شیی درمانی از ایشان آزمایشی گرفتند، و با کمال تعجب اعلام کردند که: مشکل خون ایشان برطرف شد! و نیاز به شیی درمانی ندارد! و حتی نیاز به ماندن در این بیمارستان (بیمارستان مخصوص بیماران سرطانی) نیست! فلذا باز ایشان را به بیمارستان قبل منتقل کردند و الحمد لله وضعیت ایشان رو به بهبودی است .

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ شنبه 23 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ