تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (ع)

عنوان واقعه: تجربه و شرح حال آقای (م . ک) از شاگردان آن حوزه که با توسل به حدیث شریف کساء مشکل بدهی چند ساله ایشان برطرف شد.

شرح واقعه:: از ازدواجم حدود 5 سال می گذشت و در این مدت به دلیل مستاجر بودن و مشکلات زندگی مجبور شدم وامها و قرض هایی بگیرم و این اواخر دیگر از قرض ها خسته شده بودم.

‏برنامه ریزی برای ادای قرضها نیز می کردم ولی باز مشکلی دیگر بوجود می آمد و قرضها باقی می ماند و یا اضافه تر می شد.

‏با شرکت در مجالس دروس معارف الهی و حدیث کساء و آشنایی با برکات این حدیث شریف و فضائل آن، با همسرم تصمیم گرفتیم که بوسیله حدیث شریف کساء متوسل به حضرات مقدسه اهل بیت (علیهم السلام) بشویم وحاجتمان این بود که مشکل بدهی که سالها از آن رنج می بردیم برطرف شود.

‏با این نیت شروع کردیم هر روز بعد از نماز صبح و در بین الطلوعین و گاهی بعد از نماز مغرب حدیث شریف کساء را می خواندیم و برای تلاوت این حدیث مبارک از نوار مجلس حدیث کساء مرحوم آیت الله شیخ عبد الحسین خراسانی استفاده می کردیم و از نوای ایشان استفاده زیاد می بردیم.

‏بعد از حدود پنج ماه مداومت بر خواندن حدیث کساء و به برکت تلاوت و توسل به این حدیث آسمانی راههایی پیش رویمان برای ادای بدهی باز می شد و برنامه ریزی برای ادای آنها عملی شد ‏و همه قرضهای چند ساله ام که مبلغش هم زیاد بود ادا شد و درآمد و حقوقم نیز افزایش یافت. الان همه قرضهایی که داشتیم به برکت توسل به پنج تن آل عبا (علیهم السلام) بوسیله این حدیث قدسی ادا شده است.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ شنبه 23 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ