تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (ع)

عنوان واقعه: فراهم شدن رزق و روزی حلال از طریق توسل به حدیث آسمانی کساء.

شرح واقعه: خانم (ح.خ) واقعه زندگی خود را که همراه با مشکلات بسیاری بوده است و بر طرف شدن این مشکلات پس از آشنایی با درسهای معارف الهی و حدیث کساء اینگونه نقل می کنند:

‏اگر بخواهم داستان زندگی خود را قبل از آشنایی با مجالس درسهلی معارف الهی بیان کنم خود کتابی مستقل می طلبد، ولی همین قدر می گویم که:

‏پس از اینکه همسرم فوت شد، روز به روز فشار زندگی بر من و بچه هایم بیشتر می شد به حدی که از همسرم حتی یک حقوق ماهیانه برای ما نمانده بود و زندگی به سختی سپری می شد.

‏همچنین بیماری های متعددی هر روز بدنم را فرا می گرفت و همین موضوع روی اخلاق و رفتارم نیز تاثیر نامطلوبی گذاشته بود. واین مشکلات بود تا اینکه روزی یکی از دوستانم (که الان مسئول حوزه درسی ما هستند) به بنده پیشنهاد آمدن به درسهای معارف الهی را دادند، تصمیم گرفتم که با همه مشکلاتم دست و پنجه نرم کنم.

‏دراین مجالس درسی شرکت نمودم، از وقتی که وارد این درسها شدم آرامش عجیبی پیدا کردم، فلذا مرتب در مجالس زیارت آل یاسین کامله و همچنین مجالس حدیث شریف کساء شرکت می کردم.

‏در اثر آشنایی با آموخته های طبی و با تغییری که در رژیم غذایی خود دادم توانستم بر بیماری های خود فائق بیایم و همین موضوع باعث شد که اخلاق و رفتارم نیز به کلی عوض شود.

‏الان حدود چهار سال است که در این جلسات و درسها شرکت می کنم و مهم تر از همه اینکه توانستم نمازهای پنجگانه را در اول وقت آن بخوانم. (اما حاجت خاص و نتیجه گرفتن به برکت حدیث قدسی کساء):

‏قبل از آن به مدت هشت سال به دنبال کار بیمه ام رفته بودم که شاید بتوانم از آن طریق کاری انجام دهم ولی پس از اینکه نتیجه ای نگرفتم آنرا رها کرده و به دست تقدیر سپردم.

‏تا اینکه یک روز در مجلس حدیث شریف کساء دلم شکست و به امام زمان (منه السلام) متوسل شدم و از ایشان خواستم همانگونه که مرا از آن همه ضعفهای اخلاق و بیماری ها نجات دادند، رزق و روزی حلال نیز نصیبم کنند.

‏درآن جلسه نیت کردم که برای حل این مشکل، به مدت چهل شب در منزلم ختم حدیث شریف کساء را انجام دهم.

‏با توکل به خدا و توسل به حضرات معصومین (علیهم السلام) ختم را شروع کردم. پس از اینکه چهل شب به اتمام رسید به طور معجزه آسایی در همان مجلس با کمک و پیشنهاد یکی از دوستانم راهی باز شد، که با پیگیری آن توانستم مستمری و حقوقی دریافت کنم.

در همان لحظه به سجده رفتم و خداوند متعال را شکر نمودم.

‏در پایان ازهمه آنانکه در راهیابی ما به درسهای معارف الهی و تعلیم ما سهیم بوده و هستند صمیمانه تشکر می کنم و از مولا (منه السلام) توفیقات روز افزون را برای همه ایشان خواستارم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ یکشنبه 24 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ