تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (ع)

عنوان واقعه: شرح حال خانم (ا.ت) از شاگردان حوزه های معارف الهی که با توسل از طریق حدیث آسمانی کساء به شفای بیماری وخیم خود نائل شد.

شرح واقعه: این بنده حقیر حدود 15 سال است که دچار یک بیماری خاص غده ای در استخوانهایم شده ام، و در سالهای اول بیماری، در اثر آن به مدت یک سال نیز فلج شدم، و خیلی حالم سخت بود. از این رو با تضرع و زاری به مولایم حضرت امام رضا (علیه السلام) متوسل شدم، تا اینکه شبی حضرتش به خوابم آمد، و بعد از آن تصمیم به زیارت حضرت رضا (علیه السلام) گرفتم، و با حال رنج و فلجی که داشتم خانواده ام هر طور بود مرا به زیارت مشهد مقدس بردند، و مشرف به حرم حضرت رضا (علیه السلام) شدم، و در همانجا به عنایت مولایم از آن حال وخیم و فلجی که یک سال داشتم خارج شدم و شفا یافتم و مولایم را شکر می کنم.

‏اما بیماری استخوان باقی بود، بعد از آن برای رفع بیماری استخوانم، پزشکان داروهایی شیمیایی تجویز می کردند که مرتب باید مصرف می کردم و اگر دارو را قطع می کردم، حالم خیلی بد می شد و حرکت برایم مشکل می شد. بر اثر مصرف مداوم آنها در این چند سال، به مرور زمان عوارضش در بدنم آشکار شد، و در سینه ام کیست (غده) ایجاد گردید و مرتب حالم بدتر می شد، و خیلی هم دردناک بود، و دکتر معالج هم بعد از انجام سونوگرافی و آزمایشات گفت که اینها از عوارض دارو های شیمیایی است، و این کیست در سینه ات ریشه دوانیده، و باید جراحی شوی و کیست را دربیاوریم و سینه ات هم قطع می شود، ودیگر راهی نیست و با دارو هم درمان نمی شوی. خیلی ناراحت و مضطرب و نگران شدم.

‏به فضل و عنایت حضرت صاحب الزمان (منه السلام) حدود 3 سال قبل با مجالس و درسهای معارف الهی آشنا شده و در آن شرکت کردم.

‏با حضور در مجالس و دروس معارف الهی، با فضائل و برکات حدیث کساء آشنایی پیدا کردم، و در دو جلسه هفتگی تلاوت قرآن و دروس معارف الهی که داشتیم اول هر جلسه حدود 10 تا 15 دقیقه حدیث کساء تلاوت می شد، و جلسات درسی اینگونه آغاز می شد و مدیر جلسه نیز از فضائل و کرامات این حدیث شریف توضیحاتی بیان می کرد و در این باره کتاب "حدیث کساء و آثار شگفت" را معرفی نمود، از وی این کتاب را گرفتم و مطالعه نمودم. با آشنایی با برکات و فضائل این حدیث قدسی نیت کردم برای شفای بیماریم از طریق ختم این حدیث شریف، متوسل به حضرات اهل بیت (علیهم السلام) شوم و شروع کردم به مواظبت برتلاوت آن.

‏روزی 2 بار تلاوت می نمودم یک بار صبح و یک بار بعد از ظهر، و هنگام تلاوت آن گریان می شدم، و دست بر روی موضع درد می گذاشتم و با حال گریه و تضرع تلاوت می نمودم و امید داشتم که به برکت این حدیث قدسی بهبودی می یابم، و لذا برای جراحی نرفتم.

‏از این تلاوت حدیث کساء که می نمودم کمتر از یک ماه گذشته بود، احساس کردم که بهبودی یافتم، و درد شدیدی که داشتم ازبین رفت.

‏به دکتر معالجم مراجعه کردم و سونوگرافی و آزمایشات و معاینات را انجام داد، با تعجب دکتر گفت که: هیچ اثری از کیست وجود ندارد و کاملا برطرف شده است.

‏با درک این تفضل مولایم، به شکرانه آن از مرکز آموزش شهرمان درخواست کردم که جلسات درسهای معارف الهی و حدیث کساء در منزلمان برگزار شود. الحمدلله الان حدود 2  سال است که این جلسات نورانی در منزل ما برگزار می شود و در ماه مبارک رمضان نیز ختم قرآن برگزار می کنیم و هر روز ابتدای آنها نین تلاوت حدیث کساء داریم.

‏این بنده حقیر از اینکه در این مجالس دروس معارف الهی راه پیدا کردم خیلی خوشحالم و بخاطر برپایی مجلس حدیث کساء و توفیق شرکت در آن و این تفضل الهی بسیار خوشحالم. و حضرات اهل بیت (علیهم السلام) و مولای عصر خود حضرت صاحب الامر (منه السلام) را به خاطر این همه عنایاتشان شکر می کنم و از امام زمان که از پدر مهربانتر است خواهان شفای مؤمنین و شیعیان و شفای کامل خود می باشم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ یکشنبه 24 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ