تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (ع)

عنوان واقعه: حل شدن مشکل درسی فرزند یکی از بانوان معتقده به ساحت امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بواسطه ختم این حدیث نورانی.

شرح واقعه: خانم (م.س) واقعه را اینگونه تعریف می کند:

‏با نظر و توجهات مولا صاحب الامر (منه السلام و الیه التسلیم) و به برکت اهل بیت (علیهم السلام) حدود یک سال و نیم است که این توفیق به من و خانواده ام داده شده است که در منزلم جلسه حدیث قدسی کساء را به همراه درسهای معارف الهی برگزار نمایم.

‏از موقع برگزاری کلاسها و مجلس توسل برکات و عنایات زیادی شامل من و خانواده ام شده است.

‏فرزند هفت ساله ای دارم که امسال به کلاس اول رفته است. در ابتدای سال تحصیلی هر موقع که به مدرسه او می رفتم معلم او می گفت: فرزند شما اصلا همکاری نمی کند و جواب سؤالها را نمی دهد و سکوت می کند و تکالیفش را انجام نمی دهد و به خاطر همین باید این پایه تحصیلی را یکبار دیگر طی کند.

‏من که از این موضوع بسیار نگران شدم و نمی خواستم که این اتفاق بیافتد زیرا می دانستم که در روحیه فرزندم تأثیر نامطلوبی خواهد گذاشت، ‏به خاطر همین سعی کردم تا به راههای مختلف این مشکل را حل نمایم، ‏از جمله عمل به توصیه های مشاورین و اقدامات تشویقی: چدین بار برای او جایزه می خریدم و به معلمش می دادم تا از طرف خودش به او بدهد و فرزندم علاقمند به درس شود، ‏ولی اثری نداشت!

‏تا اینکه یک روز تصمیم گرفتم به پنج نور آل عبا (صلوات الله علیهم اجمعین) متوصل شوم و از حضرت زهرا (سلام الله علیها) بخواهم که ایشان شفاعت این حقیر را در پیشگاه خداوند متعال و امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بکنند.

‏به خاطر همین نذر کردم که چهل روز پشت سر هم بر خواندن این حدیث قدسی مداومت نمایم تا این مشکل فرزندم بر طرف شود. هنوز ختم به پایان نرسیده بود که دیدم فرزندم شروع به خواندن و نوشتن کرد، ‏وهمکاری های اولیه را با معلم ابراز نمود، ‏و پس از اینکه ختم چهل روز به اتمام رسید دیگر فرزندم به راحتی می توانست از روی درسهایش بخواند و آنها را بنویسد.

‏خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) را شاکرم که این لطف بزرگ را در حق من و خانواده ام مبذول داشتد.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ