تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده ششم، حسینیه حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام)

عنوان واقعه: حل مشکل صدور گذرنامه خانم (ز.ک) از شاگردان آن حوزه با نیت نذر یکبار تلاوت حدیث کساء.

شرح واقعه: با عنایات حضرت بقیه الله (منه السلام) مدت 6 سال است که با دروس معارف الهی آشنا شده ام و در مجالس توسل به اهل بیت علیهم السلام که در حسینیه برگزار می شود شرکت می کنم و تحولات و اصلاحات زیادی در زندگیم به برکت آن ایجاد شده است و از تأسیس این مجالس و دروس بسیار متشکرم و از مولا می خواهم بر این توفیقات و برکات بیافزاید. از جمله آثار و توفیقات گره گشایی توسلاتم این واقعه است:

‏برای صدور گذرنامه وقتی مراجعه به یکی از دفاتر اداره گذرنامه کردیم مدارک را قبول نکرد، ‏مدارکم مشکلی داشت، ‏در شناسنامه ام یک کمی پخش شدگی جوهر بود، ‏که مانع از پذیرش و قبول پروسه صدور گذرنامه شد، ‏ناچار به اداره مرکزی گذرنامه تهران مراجعه کردیم، آنجا هم قبول نکردند، ‏و گفتند: اصلا امکان ندارد و مدارک مشابه دیگر و تاییدیه ثبت احوال را می خواستد که لازمه اش برگشتن به شهرمان بود، ما هم مسافر بودیم و فرصت برگشت به شهرستان و تهیه مجدد همه مدارک را نداشتیم.

‏منع قبول مدارک بطوری سخت وجدی بود که حتی برخی مدارک را تهیه کردیم، مانند تاییدیه تحصیلی و برخی مدارک که عکس دار بود. و برای بار دوم هم مراجعه کردیم ولی قبول نکردند و افسر گذرنامه گفت اگر اینها را قبول کنم احتمال دارد خودم زیر سؤال بروم و قبول نمی کنم و اصرار ما و تأکیدمان که از شهرستان آمدیم و فرصت هم نداریم نتیجه نداد و راضی نشد.

‏در تمام این مدت زمانی که شوهرم مشغول پیگیری کار گذرنامه در اداره مربوطه بود مشغول به ذکر بودم تا کار به خیر فیصله پیدا کند، اما نهایتا افسر از رسیدگی به کار امتناع ورزید و نپذیرفت و با تندی گفت که: بروید. باز به در بسته خوردیم و با حال ناراحتی مدارک را برداشتیم تا برگردیم. مسیر برگشت به شهرستان نیز طولانی بود و فرصت نداشتیم. در طی مجالس مختلف حسینیه و دروس معارف الهی با برکات و فضائل حدیث قدسی کساء آشنایی پیدا کرده بودم و اعجازهای آن را نیز مطالعه کرده بودم و برای رفع مشکل از صمیم قلب و با اضطرار به حکم ( ‏واعتصموا بحبل الله) ‏دست به دامان اهل بیت (علیهم السلام) شدم و کلید حل مشکل را از ایشان خواستم و همان موقع که مدارک را برداشتیم که برگردیم، نیت نمودم که یکبار تلاوت حدیث قدسی کساء بنمایم و ثوابش باشد برای آنانکه این مجالس و درسهای معارف را فواهم نمودند ( زیرا که در زندگیم تحولات بسیاری از این مجالس ودروس معارف ایجاد شده و راه و روش و روحیاتم به برکت این راهنماییها و برنامه های نورانی خیلی تصحیح شده است) بلافاصله پس از این نیت قلبی نظر افسر مربوطه تغییر کرد، ‏و داشتیم از اداره گذرنامه بیرون می رفتیم که ما را صدا زد و گفت: بیایید، ‏و آن رفتار تندش عوض شد ‏و با شوهرم صحبت کرد، ‏و می پرسید: اهل کجا هستید؟ و بعدش هم گفت خودم کا‏رتان را پیگیری می کنم و به متصدی مربوطه توصیه می کنم که کا‏رتان انجام بشود، ‏همان مدارک پذیرفته شد، ‏و بحمد الله بعد از چند روز گذرنامه را دریافت کردیم.

‏و من بعد این واقعه، ‏هر زمان مشکلی برایم رخ می دهد جهت رفع اضطرار دست به دامان اصحاب کساء (علیهم السلام) شده و متوصل می شوم تا مشکل مرتفع گردد.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ سه شنبه 26 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ