تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏منبع: حسینیه حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) حوزه جناب قیس بن ورقه معروف به سفینه، باب حضرت امام مجتبی (علیه السلام)

عنوان واقعه: راهیابی به معارف الهی، و حل سریع مشکلات آقای م- ز با توسل به حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: آشنایی بنده با حدیث شریف کساء از دوران نوجوانی می باشد که وقتی این حدیث شریف در مسجد محل تلاوت می شد، با دقت گوش می دادم و وقتی می رسید به فقراتی که حق تعالی می فرماید "آسمان و زمین و ماه و خورشید و... را خلق نکردم مگر به خاطر محبت این پنج تن مقدس" محبت و علاقه ام به ایشان بیشتر می شد، از این رو شنیدن این حدیث شریف را خیلی دوست داشتم.

‏همواره از خداوند می خواستم بیشتر نسبت به ایشان شناخت پیدا کنم، تا اینکه الحمد لله با عنایت اهل بیت علیهم السلام با معارف الهی آشنا شدم، و راه تحصیل معارف اهل بیت علیهم السلام برایم باز شد، و بهره های فراوانی بردم.

‏آشنایی من با منبع و محل تعلیم معارف الهی طبیعی نبود، و بر حسب ظاهری چیزی نبود که بطور معمولی در اثر مجاورت محلی یا آشنایی شخصی یا کاری بدست آید.

‏بعد از آشنایی با محل دریافت معارف الهی، هم وسعت مباحث معارف الهی و  سطح عالی آن طوری بود که در مراکزی که قبلا دیده یا شنیده بودم و یا بعدا برخورد کردم قابل قیاس نبود، شرح این آشنایی و دسترسی به معارف الهی که به برکت حدیث شریف کساء شد، واقعه مستقلی است، توضیح این برکت الهی را بیش از این نمی دهم، چه اینکه می دانم نعمتهای معنوی بعضا با تعریف و توضیح از دست می روند.

‏یکی از آثار عجیب دیگر توسل به این حدیث آسمانی، که به عنوان نمونه اینجا ذکر می کنم این واقعه است:

‏جهت انتخاب همسر متوسل به این حدیث قدسی شدم، و الحمد لله نتیجه گرفتم، و برنامه ازدواج هم طوری بود که ابتدا خانواده عروس مخالف بودند، و با صحبت کردن خانواده بنده با ایشان، موافقت آنها حاصل نمی شد، و باید بنده با خانواده شان حضوری صحبت می کردم، و شرایط محل هم طوری بود که امکان صحبت حضوری با آنها فراهم نبود، در این وقت برای اینکه شرایط گفتگوی حضوری فراهم شود شروع به خواندن حدیث شریف کساء می کردم، هنوز تلاوت حدیث شریف به پایان نرسیده بود که خانواده عروس که هیچ وقت سابقه نداشت به منزل ما بیایند خودشان به منزل ما می آمدند (توضیح اینکه دلیل آمدن ایشان هم ارتباطی به امر خواستگاری نداشت و برای کار دیگری بود که مجبور می شدند طبق آدرسی که همسایه ها به آنها داده بودند به منزل ما بیایند)، و بدینوسیله امکان صحبت کردن با خانواده ایشان فراهم می شد.

‏شبیه این ماجرا چندین بار در مراحل مختلف خواستگاری و ازدواج اتفاق افتاد و در همه موارد به برکت حدیت قدسی کساء به طرز اعجاز آمیزی راه حل فراهم و میسر می شد، و سرانجام هم ازدواج به خوبی و خوشی صورت گرفت.

‏آنقدر این حدیث شریف برایم راهگشا بوده است و موارد زیادی از آن نتیجه سریع گرفته ام که هر کس برایش مشکلی پیش می آمد که به ظاهر حل شدنی نبود، تلاوت حدیث کساء را به او پیشنهاد می دادم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ