تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده هفتم. حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه جناب محمد بن مفضل (از اصحاب امام هفتم علیه السلام)

عنوان واقعه: رفع مشکل و برآورده شدن حاجت (فرزند دار شدن) با اقدام به ختم 40 روزه تلاوت حدیث کساء.

شرح واقعه: خانم (ف.ک) از شاگردان حوزه های معارف الهی نقل می کند: در مجالس هفتگی حدیث کساء و دروس معارف الهی که شرکت می کردم مدیر جلسه فضائل و برکات و برخی معجزات و گشایشها که از طریق توسل از این حدیث آسمانی بوده را توضیح می داد، و بعد حدیث شریف کساء تلاوت می شد، و پس از آن هم با پذیرایی مجلس پایان می پذیرفت، از برکت این مجالس در زمینه های مختلف معارف الهی مطالب متنوعی را می آموختم.

‏مدت یکسال بود که از خداوند می خواستم: فرزندی به بنده عنایت فرماید، و با اینکه (بنا به نظر پزشکان) مشکلی از لحاظ فرزند دار شدن نداشتم، و آزمایشات نیز اشکالی را نشان نمی داد، اما بچه دار نمی شدم.

‏به برکت اشنایی با فضائل این حدیث آسمانی در مجالس درسی، مصمم شدم برای سلامتی و فرج قطب عالم امکان و پناه دردمندان عالم، حضرت محمد بن الحسن المهدی (علیهما السلام)، ختم 40 روزه تلاوت حدیث کساء

‏گرفته، و در این بین نیز حاجتم را جهت فرزند دار شدن از درگاه ربوبیش مسئلت بنمایم.

‏برنامه ختم تلاوت حدیث کساء را آغاز کردم، در روز پانزدهم از ختم، طبق روال قبل که برای آزمایش می رفتم این بار نیز مراجعه نموده و دقایقی بعد از آزمایش انجام شده، پزشک مربوطه با مشاهده جواب، اعلام داشت که: باردار هستم، از شدت شوق از این خبر و اینکه مورد عنایت حضرات معصومین (علیهم السلام) واقع شده ام اشک از چشمانم سرازیر شده و خداوند را شکر نمو م و ختم حدیث کساء را ادامه داده و 40 روز را کامل نمودم.

‏از بعد از آن، برای رفع مشکلات مادی و معنوی خود به این حدیث شریف متوسل شده و به دیگر مؤمنین و مؤمنات نیز توصیه نموده ام.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ جمعه 29 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ