تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: : آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی، جناب زهیر بن قین (از اصحاب امام سوم علیه السلام).

عنوان واقعه: حل شدن مشکل فقدان کسب و شغل به برکت توسل به حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: خانم (ز. آ) که یکی از دانشجویان معارف الهی و از متوسلین به ساحت مقدس مولا صاحب الامر (منه السلام و الیه التسلیم) می باشند ماجرای برطرف شدن مشکلی که در رابطه با شغل همسرشان پیش آمده بود را اینگونه نقل می کنند:

‏مدتی بود که به دنبال پیدا کردن مجالس درسهای قرآن و معارف الهی بودم، و به مکانهای زیادی برای این کار مراجعه کرده بودم ولی سطح هیچ کدام آن چیزی نبود که من را راضی کند، تا اینکه روزی یکی از دوستانم پیشنهاد آمدن به درسهای حسینیه و حوزه معارف الهی جناب زهیر بن قین را به من دادند و این عنایت شامل حالم شد که بتوانم در این درسها شرکت نمایم. از زمانی که از معارف الهی ناب اهل بیت (علیهم السلام) بهره مند شدم تغییرات زیادی در زندگی ام بوجود آمد. خصوصا با شرکت در مجالس توسل این تغییرات بر روی پسرم بسیار محسوس بود.

‏و اما توسلی که به حدیث شریف کساء داشتم. همسرم چند سال در محل با چند نفر به صورت شراکت لوازم و ابزار ماشین سنگین می فروختند، و ما از این راه امرار معاش می کردیم، تا اینکه یک روز شرکاء به اسم "شرایط اقتصادی موجود در جامعه و نبود صرفه و درآمد در آن کار" آنرا تعطیل کرده، و همه شرکا ء از هم جدا شدند، و هر کسی به دنبال کاری برای خودش رفت، و همسرم بیکار شد.

‏وی برای دوری از بیکاری شروع به مسافرکشی کرد، ولی خودش علاقه و رغبتی به این کار نداشت، کار قبلی هم که مدتها تجربه در آن داشت بسته شده بود، و به تنهایی توان راه اندازی مجدد و مستقل آنرا نداشت، نیاز به داشتن محل کسب و سرمایه داشت، که هر دو برای او فراهم نبود. این مشکل ادامه داشت تا اینکه یک روز در درسهای معارف الهی که در آن مجلس تلاوت حدیث کساء هر هفته برگزار می شد، و از عظمت این حدیث نورانی سخن به میان می آمد، تصمیم گرفتم که با خواندن چهل مرتبه حدیث قدسی کساء به درگاه مولا صاحب الزمان (منه السلام) متوسل شوم تا حاجت خود  را بگیرم.

‏با این تصمیم، شروع به انجام این عهد معنوی و تلاوت این حدیث قدسی نمودم، دقیقا مصادف با اتمام چهلمین توسل، به برکت پنج وجود نورانی اصحاب کساء (علیهم السلام) همسرم توانست مغازه ای مستقلا باز کند، و همان شغل قبلی خود را این بار بدون داشتن شرکاء و حتی با شرایط کاری بهتر ادامه دهد، و بار دیگر نظر و توجه اهل بیت (علیهم السلام) شامل حال من و خانواده ام گردید.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ جمعه 29 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ