تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه معارف الهی. جناب محمد بن اسماعیل بن بزیع (از اصحاب امام هفتم علیه السلام)

عنوان واقعه: شفای بیمار سرطانی به برکت توسل به حدیث آسمانی کساء

شرح واقعه: خانم (ر. ت) از دانشجویان حوزه های معارف الهی و از بانوان معتقده و متوسل به ساحت مقدس حضرات اهل بیت (علیهم السلام) واقعه را چنین تعریف می کند:

‏به فضل و عنایت حضرت صاحب الزمان (منه السلام) حدود دو سال است که در مجالس و درسهای معارف الهی شرکت می کنم، با حضور در مجالس و دروس معارف الهی با فضائل و برکات حدیث کساء آشنایی پیدا کردم و در دو جلسه هفتگی آموزش تلاوت قرآن و دروس معارف الهی که داشتیم اول هر جلسه حدیث کساء تلاوت می شد، و مدیر جلسه از فضائل و برکات آن توضیحاتی می دادند، و در جلسات اطعام هم داشتیم که از آنها برای تبرک و شفا می بردیم و برکات بسیاری از این جلسات نصیبمان شده است از جمله اینکه:

‏یک سال بود که برادرم به سرطان معده مبتلا شده بود و دکترهای داخل او را جواب کرده بودند و گفته بودند دیگر عمل جراحی مفید نیست و دارو های شیمیایی نیز دیگر روی او اثر نداشت و برادرم هم داروها را قطع کرده بود.

‏با مطرح شدن حرف پیگیری درمان در خارجه برادرم به فکر افتاد که برای درمان به خارج ازکشور برود، پسر عمویم در انگلستان ساکن بود، ما هم آزمایشات و پرونده پزشکی برادرم را برای او ارسال کردیم، جواب آزمایشات را به دکترهای آنجا نشان داده بود، پزشکان متخصص مورد مراجعه در انگلستان گفته بودند، اقداماتی می کنیم ولی تضمین هم نمی کنیم که بهبود یابد، و هزینه درمان را حدود 100 ‏میلیون تومان برآورد کرده بودند.

‏در این یک سال که موضوع درمان را در داخل کشور پیگیر بودیم چند مجلس توسل در منزل گرفته بودیم، و همچنین برادرم به مسائل شرعی پایبند بود و در مسیر زندگیش برای صدقات و کمک به فقرا فعالیتهای زیادی کرده بود و صدقات و انفاقاتی را مرتبا داشتند و خانواده شان نیز نذر و توسل می کردند و من خیلی نگران ایشان بودم و در اواخر حال برادرم وخیم شده بود به حدی که نمی توانست سر بر بالش گزارد و بخوابد و احساس خفگی داشت و نشسته می خوابید.

‏با توجه به فضائلی که از حدیث کساء در مجالس و دروس معارف الهی آموخته بودم، تصمیم گرفتم برای شفای برادرم نذر کنم برای تلاوت حدیث کساء، و شروع به انجام نذر کردم و هر روز حدیث شریف را به نیابت ایشان تلاوت می نمودم تا مدت یک ماه، و از غذاهای مجالس هفتگی توسل با حدیث کساء به عنوان تبرک و به نیت شفا برای او می بردم.

‏به لطف و عنایت مو لایمان حضرت صاحب الزمان (منه السلام و الیه التسلیم) و توسل به مادر گرامیشان، در همین مدت تلاوت حدیث کساء حال برادرم بسیار تغییر کرد و بهتر شد تا حدی بهبودی یافت که توانست غذا بخورد، و بعد هم به قدری خوب شد که توانست به سر کار و شغل خود برود، با حصول این بهبودیها و تغییر روحیه او و بازیابی بیشتر سلامتی در ادامه توانست برای ادامه تحصیل نیز به دانشگاه برود.

‏من برای شفای کامل او تلاوت این حدیث آسمانی را ادامه دادم و مولا را به خاطر این لطف و برکاتشان شکر می کنم. و شکر خدا از حدود یک سال پیش با برپایی مجلس حدیث کساء، توفیق شرکت در آن را بیشتر دارم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ شنبه 30 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ