تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب سعید بن عبد الله الحنفی ازاصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: پیدا شدن فرد گمشده در سفر کربلای معلی با توسل به حدیث قدسی کساء  

‏‏شرح واقعه: خانم (م.س) درسفری که به عتبات عالیات مشرف شده بودند واقعه گم شدن خود را اینگونه نقل می کنند:

‏در سال 1430توفیقی نصیب بنده حقیر و خانواده ام گردید که با چند نفر از دوستان به زیارت عتبات عالیات مشرف شدیم. چند روزی در آنجا اقامت داشتیم تا اینکه شب آخر هنگامی که می خوا ستیم به محل سوار شدن ماشین ها باز گردیم به دلیل اینکه همسرم در سفر بیمار شده بودند، ما از دوستان کمی دیرتر راه افتادیم و فرزندانم هم با آنها قبلا به طرف محل مورد نظر رفته بودند. چون همسرم توان راه رفتن نداشتند وسیله ای برای ایشان گرفتیم و با یکدیگر به طرف مکان مورد نظر رفتیم. در میانه راه من کمی جلوتر رفتم که ببینم آیا دوستان را می بینم ولی بعد از چند دقیقه به پشت سرم که نگاه کردم همسرم را ندیدم و هر چه اطراف را مشاهده کردم آن منطقه برایم نا آشنا بود، من از مسیر و محل مان بسیار دور شده بودم، به ناگهان ترس و وحشت سراسر وجودم را فرا گرفت. تاریکی آن شب و غربت من در آنجا بر ترسم می افزود.

‏نمی دانستم که چه کار باید انجام دهم و فقط نام زیبای مولایم صاحب الزمان (منه السلام) را بر زبان می آوردم و از ایشان طلب کمک می کردم. بعد از چند دقیقه به خودم آمدم و دیدم مقابل مقام قطب دایره امکان، فریاد رس فریاد خواهان مولا صاحب الامر (منه السلام و الیه التسلیم) (مقام حضرت مهدی در کربلا) هستم.

‏در همان لحظه به یاد جلسات حدیث شریف کساء که در حسینیه شهرمان برگزار می شد افتادم و اینکه چقدر از عظمت و شرافت این حدیث برایمان صحبت شده بود. در آن موقع با خود عهد کردم که اگر به سلامت راه و همراهان را پیدا کردم، هنگامی که به کشورم بازگشتم هزینه برگزاری و اطعام مؤمنین این مجلس را تقبل نمایم.

‏بلافاصله بعد از گفتن این عهد معنوی، یک شخص عراقی پیدا شد و بی مقدمه به من پیشهاد داد که می توانم با ایران تماس بگیرم ‏و شماره دوستانمان را از آنها بگیرم ‏و بعد گوشی تلفنش را به من داد ‏و با تماسی که گرفتم هسر و دیگر دوستانمان را پیدا کردم و عنایت و نظر لطف پنچ نور مقدس آل عبا من را از آن شرایط سخت نجات داد.

‏بعد از بازگشت به کشورم نیز به عهد خود وفا کردم و خداوند متعال را به خاطر نعمت بزرگ هدایت به سوی معارف ناب اهل بیت (علیهم السلام) شکر نمودم ‏و از محضر ائمه معصومین (علیهم السلام) تشکر نمودم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ شنبه 30 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ