تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب شهیده زوجه وهب بن عبدالله

عنوان واقعه: بهبودی بیمار با توسل به حدیث قدسی کساء.

شرح واقعه: والدین مرحومه (م.خ) که تازه از دنیا رفته، ماجرای یکی از توسلات فرزند نوجوانشان را این گونه نقل می کنند:

‏مرحومه دختر ما محب اهل بیت (علیهم السلام) بود، از وقتی وقایع "غیاث الاولیاء فی التوسل به حدیث الکساء" در سایت بنیاد حیات اعلی هر هفته منتشر می شود، او مرتب اصرار داشت که این مطلب (این واقعه توسل که شاهدش بودیم) را ارسال کنیم تا منتشر شود، کاهلی و سستی ما مانع شد، تا این که بلافاصله بعد از فوتش گفتیم این مطلب را بیان کنیم که هم خواسته او عمل شده باشد، هم انجام وظینه کرده باشیم در باب احیاء امر آل الله، و هم دخترمان در آن دنیا از برکاتش بهره مند گردد.

‏چند ماه قبل از فوت دخترمان، او به همراه ما برای عرض تبریک به مادر بزرگش (به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا علیها السلام) به منزل ایشان رفتیم، آنجا بودیم که مطلع شدیم مادر بزرگ داخل مسجد فشار خونش بالا رفته و او را به بیمارستان برده و تحت درمان هستند، یکی از پسران ایشان به بیمارستان رفت که او را بیاورد، بعد مدتی خبر داد که فشار خونش هنوز بالا است و هر کاری می کنند با قرص و روشهای دیگر نمی توانند فشار ایشان را پایین بیاورند.

‏مرحومه دختر ما (این نوجوان پاک نهاد و خوش سیرت و عاشق اهل بیت علیهم السلام) ازمن (پدرش) کتاب حدیث شریف کساء را خواست، گفتم برای چه می خواهی؟ گفت: می خواهم حدیث کساء را بخوانم تا این وضعیت خطیر حال مادر بزرگ برطرف شود. و سپس رو به قبله در حالتی که نشسته بود بدون این که صدا بلند کند و یا جلب توجهی، آهسته آهسته شروع به خواندن حدیث شریف کساء کرد.

‏تلاوت و دعای آن مرحومه که تمام شد خبر رسید: بطور ناگهانی حاجیه خانم فشارش پایین آمده و دکترها گفته اند اگر حال و فشارش به همین نحو ثابت ماند، می توانید تا ساعتی دیگر او را به منزل ببرید. و همینطور شد و حالش مستقر ماند، و ساعتی بعد او را به خانه آوردند.

‏لازم به ذکر است که مرحومه دختر ما در مشکلات و شدائدی که برای شخص خودش پیش می آمد، سریعا کتاب حدیث کساء را می گرفت و مشغول توسل شده و با خودش بدون سر و صدا آنرا زمزمه می کرد.

‏ان شاء الله حضرات مقدسه معصومین (علیهم السلام) به ویژه حضرت زهرا علیها السلام دستگیری از همه، خصوصا اموات و گذشتگان و بالاخص این عزیز از دست رفته بنمایند.    

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ