تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه جناب نضر بن سوید (ازاصحاب امام هفتم علیه السلام).

عنوان واقعه: حل مشکل مالی و ازدواج به برکت توسل به حدیث آسمانی کساء.

شرح واقعه: خانم (آ.ف) از دانشجویان حوزه های معارف الهی و از بانوان معتقده و متوسل به ساحت مقدسن حضرات اهل بیت (علیهم السلام) واقعه را چنین تعریف می کند:

‏به عنایت حضرت صاحب الزمان (منه السلام) حدود 6 ماه است که با مجالس و درسهای معارف الهی آشنا شده ام و توفیق شرکت در مجالس حدیث کساء و تلاوت قرآن و دروس معارف الهی را پیدا نمودم.

‏در این جلسات ابتدای جلسه حدیث کساء تلاوت می شد و با توضیحات معلم درس، با فضائل و برکات حدیث آسمانی کساء آشنایی پیدا کردم و از برکات بسیاری که با حضور در این درسها و مجالس نصیبم شد این واقعه است:

سه سال بود که عقد کرده بودم ولی به دلیل مشکلات مالی شوهر و خانواده ام نتوانسته بودیم مستقل شویم و زندگی مشترکمان را آغاز کنیم و از این موضوع بسیار رنج می بردم.

‏با شرکت در مجالس هفتگی حدیث کساء و دروس معارف و آشنایی با این حدیث نورانی، تصمیم گرفتم که برای رفع مشکل ازدواجمان به حضرات مقدسه اهل بیت (علیهم السلام) از طریق حدیث قدسی کساء متوسل شوم و با این نیت شروع کردم به تلاوت آن و روزی یک بار این حدیث را تلاوت می نمودم.

‏تنها پس از گذشت دو هفته از شروع تلاوت این حدیث آسمانی، مشکلاتی که در این سه ساله ما را رنج می داد، به عنایت مولا برطرف شد و هزینه لازم و منزل فراهم گردید، و زندگی مشترک را به عنایت و لطف مولا و به برکت این حدیث قدسی آغاز نمودیم.

‏مولا را به خاطر این لطف و سایر برکاتشان شکر می کنم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ