تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب مسلم بن عقیل از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: شفا یافتن بیمار با توسل به حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: خانم (م.ع) واقعه شفا یافتن بیماری مادرشان را اینگونه نقل می کنند:

‏مادرم مدتی بود که دیسک کمر داشتند و بارها دکتر به ایشان پیشنهاد جراحی برای وخیم تر نشدن حال ایشان را داده بودند.

‏بالاخره درد شدید و بی حس شدن پا و انگشتان و عدم تحرک از ناحیه ی کمر برای مادرم ایجاد شد و با کمیسیون پزشکی و نظر خود پزشک متخصص تصویب شد که با رضایت کامل از جانب پدر و فرزندان و با احتمال بهبودی پنجاه درصدی، ایشان را عمل جراحی کنند، چون آن وضعیت غیر قابل تحمل برای مادرم بود.

‏همه نگران و مضطرب و مضطر که این جراحی را بکنند یا نه، عده ای موافق، و عده ای هم مخالف، که یکی از مخالفین هم من بودم.

‏صادقانه بگویم ترس از فلج شدن مادرم در من بیشتر از ترس از مرگ ایشان بود، و به همین خاطر هم وقتی این نتیجه را شنیدم با عصبانیت و ناراحتی به بیمارستان رفتم و گفتم با مسؤولیت خودم ایشان را مرخص کنید، پرسنل قبول نکردند و مادرم هم بخاطر درد قبول نکرد.

‏من حرف دلم را گفتم و با وجود اینکه ترس زیادی داشتم، اما ته دل احساس آرامش و یک نور امیدی داشتم که بعدا متوجه شدم ..

‏گفتند صبح که پزشکان آمدند، بیائید، هر چند غیر ممکن است که تیم پزشکی که آماده ی عمل جراحی هستند، رضایت دهند و بگذارند که بیمار را مرخص کنید.

‏آن شب تا صبح، شب وحشتناکی بر من گذشت، چون ترسم هزار برابر شده بود که حتی اگر مادرم عمل هم نکند، فلج می شود و خودم را سرزنش می کردم که چرا اینکار را کردم؟ این چه حرفی بود؟ اگر بعد از عمل همه از چشم پزشک یا جمعی که رضایت داده بودند، می دیدند، حالا هر اتفاقی که بیافتد از چشم من می بینند، فقط می دانم که چقدر زیاد دعا و نیایش و التماس به درگاه خداوند متعال کردم،که چه کنم؟!

‏صبح هم راهی بیمارستان شدیم و گفتیم منصرف شده و نمی خواهیم ایشان عمل شوند (از قضا با اینکه ما شب گذشته گفته بودیم و شیفت شب در جریان بودند، صبح اولین نفر مادرم را آماده ی عمل کرده بودند) با اطلاع از انصراف ما، تیم جراحی ناراحت شدند و عصبانی و با رفتار تندی با ما برخورد کردند، و پزشک جراح مادرم، آخرین جمله اش خطاب به مادر و ما این بود که: می دانید که جز من هیچکس دیگر نمی تواند این عمل را انجام دهد، و شما را معالجه کند، و من از این لحظه دیگر شما را پذیرش نمی کنم.

‏همه ی چشم های نگران و بهت زده به سمت من معطوف شد، من هم گفتم: چرا! آقای دکتر، یک نفر دیگر هست که می تواند مادرم را معالجه کند، و اگر شما پنجاه درصد به کار خودتان ایمان دارید، من صد در صد به کار او ایمان دارم، تمام تعجب و بهتی که چند لحظه ی پیش به سمت من بود، به جانب پزشک رفت، و او هم با لحن تمسخر و هم با عصبانیت پرسید: اون کیه که اینقدر ازش مطمئنید؟! اونم صد در صد! گفتم "خدا".

‏چند لحظه ای سکوت سنگینی حاکم بر فضا شد. دکتر برگه ی انصراف از عمل را امضاء کرد و گفت بروید "به امید خدا"! سِرُم را از دست مادرم بیرون کشید و ما هم لباسهای ایشان را عوض کردیم، و به زحمت ایشان را به منزل آوردیم.

‏فردای آن روز دوستان و آشنایانی که برای احوالپرسی به مادرم زنگ می زدنند، همه تعجب کرده، و هر کدام چیزی می گفتند و تلفن را قطع می کردند.

‏بعد از آن بواسطه کرامتها و معجزاتی که در میان دوستان و آشنایان از توسل به حدیث قدسی کساء شنیده بودم با خواهرهایم تصمیم گرفتیم که برای شفای مادر و بهبودی ایشان به پنج نور آل عبا (علیهم السلام) متوسل شویم و روزی چندین مرتبه این حدیث شریف را تلاوت می کردیم.

‏بعد از یک ماه بطور معجزه آسایی مادرم از تخت پایین آمد و دوباره فعالیت و کارهای روزمره اش را شروع کرد، و به لطف ایزد متعال و عنایت ائمه معصومین (علیهم السلام)  و تأثیرات این حدیث شریف تا به امروز با هیچ گونه مشکلی از ناحیه کمر و دردی که داشت مواجه نشد. البته تأثیرات همان 10 ‏روز اول توسل شروع به نشانه دادن شدند.

‏ناگفته نماند که پس از یکسال که مادرم سرزده به کطب جراحی که قرار بود عملشان کند، رفتند، ‏او تعجب کرده و گفته بود: هر چند دارم می بینم که روبروی من ایستاده اید و با پای خودتان آمدید، ‏اما در باورم نمی گنجد که آیا در این دوره هنوز معجزه هست؟!!!

‏ازآن به بعد اینجانب به هر کس مشکلی داشه، به ایشان پیشنهاد توسل به اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) با خواندن حدیث شریف کساء را می دهم ‏و همه به لطف مولا (منه السلام) حاجاتشان برآورده شده است.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 3 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ