تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب عماره بن ابی سلامه از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: بهبودی وضعیت شغلی با توسل به حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: خانم (ف.م) واقعه رفع مشکلات و موانع از مراحل استخدام همسرشان را اینگونه نقل می کنند:

‏حدوده ده سال است به اتفاق همسرم در کلاسها و جلسات معارف شرکت می کنیم و این توفیق نین از برکات و نعمتهای مولایمان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام است که ما بر سر این سفره الهی و معنوی دعوت شدیم.

‏از همان ورود به این کلاسها و جلسات برکات آن نیز، بر من و همسرم مشهود بود، چه در کسب و کار و چه در زندگی و چه در مسائل دیگر، حتی خلق و خویمان نیز به برکت این کلاسها بسیار تغییر پیدا می کرد و حتی در هر زمان که به مشکل برخورد می کردیم، با توسل و به برکت امام زمان (ارواحناء فداه)، آن مشکل بر طرف می شد.

‏الان هم حدود دو سال است که مولا صاحب الامر (منه السلام) به بنده توفیق برگزاری مجلس کلام توجه و زیارت شریف آل یاسین کامله و درسهای آموزش تلاوت و اذان و نماز صحیح و فصیح به افراد در آن جلسه را عطا نموده است که این خود یکی از آن دریای بی کران الطاف حضرات مقدسه معصومین علیهم السلام است.

‏واقعه ای که از برکات این جلسات و درسهای معارف بود، این است که: همسرم سالها امید ارتقای وضعیت شغلی خود از پیمانکاری به استخدامی رسمی بود، تا اینکه حدود سه سال پیش بدون اینکه انتظار داشته باشیم، نامه ای از تهران به منطقه عملیاتی که همسرم در آن جا مشغول به کار بود، آمد که اسم پنج نفر ازحدود 1500 نفری که به صورت نیروهای پیمانکاری کار می کردند، در آن بود، و یکی از آن پنج نفر به برکت مولا صاحب الزمان (منه السلام و الیه التسلیم) اسم همسرم، برای ارتقای وضعیت شغل (رسمی شدن) بود. علیرغم این فرصت فراهم شده ولی موانعی پیش آمد که پروسه استخدام را کند کرد، بطوریکه هفت ماه بعد از این نامه همسرم را جهت مصاحبه فنی به تهران دعوت کردند و بعد از مصاحبه که حدود سه سال به طول انجامید، موانع و سنگ اندازیهای زیادی از افراد مشاهده کردیم و شنیدیم، که هم صحیح نمی باشد گفتن آنها و هم در این مقاله نمی گنجد، ولی به طور خلاصه با تمام حسن ظن که به این افراد داشتیم، ولی خواسته یا ناخواسته در گفتار و کردارشان، تنگ نظری و بخل و حسادت و سهل انگاری به گونه های مختلف دیده می شد، که حاکی از توقف سیر استخدام رسمی داشت، شرایط طوری شده بود که دیگر ما را تقریبا از این وضعیت ناامید کرده بود، البته نه اینکه از رحمت خداوند متعال ناامید شویم.

‏تا اینکه حدود پنج روز مانده به ماه مبارک رمضان 1432 بود که قصد و نذر کردیم که برای گره گشایی و رفع موانع و تسهیل در روند امر، چهل روز حدیث شریف کساء را بخوانیم و متوسل به ساحت مقدس و مبارک پنج تن آل عباء علیهم السلام شویم.

‏به برکت مولا صاحب الزمان (ارواحناء فداه) و پنج نور آل عباء علیهم السلام، بیست و هشتمین روز ختم بود که حدیث شریف کساء می خواندیم که مصادف با روز 23 ماه مبارک رمضان 1432 بود، ناگهان از تهران با همسرم تماس گرفتند که برای تکمیل مدارک و گرفتن حکم رسمی، به تهران بیایید، و مشکل حل شده بود، و خدا را شکر که وضعیت کاری ایشان بهتر و استخدام رسمی شدند.

‏این واقعه یکی از برکات توسل به آن پنج تن مقدس علیهم السلام است و إن شاء الله خداوند متعال توفیق خدمت گذاری مسیر نورانی آن حضرات را به همه ما عنایت بفرماید. آمین یا رب العالمین

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ جمعه 5 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ