تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب عبدالاعلی از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: برطرف شدن مشکل تحصیلی و رفتاری کودک با توسل به حدیث قدسی کساء.

شرح واقعه: خانم (ط .ق) که از دانشجویان حوزه معارف الهی است واقعه برطرف شدن مشکل تحصیلی و رفتاری فرزندشان با توسل به پنج نور مقدس علیهم السلام را اینگونه بیان می کنند:

‏فرزندی دارم که در مقطع دبستان در حال تحصیل می باشد. از وقتی که وارد مدرسه شد هیچ گونه علاقه ای به خواندن درسهایش نداشت و درس خواندن و انجام تکالیف مدرسه هم برای او اصلا اهمیتی نداشت از همان ابتدای وروش با مشکلات تحصیلی زیادی روبرو شد به حدی که معلم کلاس اول می گفت که: فرزند شما باید مجددا این مقطع تحصیلی را بخواند.

‏علاوه بر مشکلات تحصیلی او که فکر و ذهن مرا به خود درگیر کرده بود، اخلاق و رفتار او نیز برای خانواده مشکل ساز شده بود و مرتب در حال لجبازی بود، و اگر چیزی را می خواست و به او نمی دادیم شاید ساعتها گریه می کرد.

‏برای حل این مشکلات به مراکز مشاوره زیادی مراجعه کردم ولی آنها علیرغم تلاشهایشان موفق نبوده و من نتیجه ای از کار آنها نگرفتم.

‏تا اینکه پس از آشنایی با فضائل و برکات نورانی حدیث کساء تصمیم گرفتم که به پنج نور آل عبا علیهم السلام متوسل شوم، و نذر کردم که چهل روز به صورت مداوم این حدیث نورانی را قرائت کنم ‏و از اهل بیت علیهم السلام بخواهم که مشکلات فرزندم با نظر توجه خودشان به زودی برطرف شود. با شروع به ختم حدیث کساء در همان حین خواندن این حدیث با عظمت، به وضوح دیدم که فرزندم بسیار آرام تر شده، ‏کمتر لجبازی می کند و گریه هایش کمتر شده است. همچین با تعجب دیدم خودش تکالیفش را می آورد و می نشیند که انجام دهد و از من می خواست تا به اوکمک کنم. از آن به بعد به وضوح دیدم که نمراتش در مدرسه پیشرفت خوبی داشته و به درس خواندن علاقمند شده است.

‏خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت را شاکرم که مرا با معارف ناب اهل بیت علیهم السلام آشنا نمودند تا بتوانم شناخت بیشتر و بهتری از این حدیث شریف داشته باشم.

‏از آن به بعد که مشکلات فرزندم برطرف شد، همچنین تاکنون کرامات زیادی از این حدیث قدسی شامل حال بنده و خانواده ام گردیده و لذا هنوز هم برای سلامتی مولا صاحب الامر (منه السلام) و پیشرفت بیشتر فرزندم در تحصیل بر خواندن این حدیث با عظمت مداومت دارم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ شنبه 6 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ