تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب نعیم بن عجلان از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه:  فراهم شدن مکان اقامت درسفر زیارت، در وقتی که نیافته بودیم.

شرح واقعه: خانم (ا.م) واقعه فوق را اینگونه نقل می کنند:

‏مدتی قبل با تعدادی از دوستان خانوادگی مان تصمیم گرفتیم که برای زیارت به پابوس ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام مشرف شویم.

‏قبل از سفر برای تهیه مکان مناسب، با زائر سراها و هتل های زیادی تماس گرفتیم ولی (به دلیل افزایش تعداد زائران و شلوغی این مکان مقدس) نتوانستیم مکان مناسبی تهیه کنیم. با توکل به خداوند و استعانت از حضرات معصومین علیهم السلام به راه افتادیم. بعد از طی مسیر و رسیدن به مشهد مقدس توانستیم یک اتاق کوچک به طور موقت پیدا کنیم ولی به دلیل اینکه تعدادمان زیاد بود باید باز هم به دنبال مکان مناسب می گشتیم.

‏‏همسرانمان برای تهیه منزل به بیرون رفتند و ما در منزل موقتی ماندیم تا ظهر آن روز هرچه با آنها تماس می گرفتیم نتوافسته بودند که مکان مناسبی برای اقامت پیدا کنند.

‏در همین حین ناگهان به ذهنم خطور کرد که همگی شروع به خواندن حدیث شریف کساء کنیم و به پنج تن آل عبا علیهم السلام متوسل شویم.

‏همگی شروع به خواندن این حدیث با عظمت کردیم، بلافاصله پس از اینکه تلاوت این حدیث به پایان رسید همسرم تماس گرفت و گفت که توانسته اند مکان مناسبی برای اقامت پیدا کنند.

‏همگی ما از اینکه بلافاصله بعد از تمام شدن تلاوت حدیث شریف کساء مشکلمان برطرف شد، متعجب شدیم و خداوند متعال و حضرات معصومین علیهم السلام خصوصا مولایمان علی بن موسی الرضا علیه السلام را بخاطر این لطف بزرگ شکر گزاردیم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ دوشنبه 8 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ