تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب بشر حضرمی از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه:  برطرف شدن اختلاف زناشویی با توسل به حدیث قدسی کساء.

شرح واقعه: خانم (م.م) واقعه مشکل زندگی پسرشان را اینگونه نقل می کنند:

دو سال پیش پسرم با دختری ازدواج کرد و بعد از گذشت یک سال از زندگی مشترکشان، هر روز شاهد اختلاف میان آن دو زوج بودیم، و عروسم با بهانه جویی هایی که می کرد و خواسته های نامعقولی که داشت، پسرم را تحت فشار گذاشته بود، و آخر هم به منزل پدرش رفته بود و اظهار به تقاضای جدایی می کرد. سپس وضع شدت پیدا کرد، و رسما تقاضای طلاق و موضوع جنبه قضایی پیدا کرد.

‏ما در این مدت در دادگاه خانواده مشغول به گرفتاری های زیادی شده بودیم، و همگی دچار ناراحتی روحی شدیدی شده بودیم.

‏از طرفی هم مبلغ مهریه بسیار بالا بود، و پسرم توان پرداخت آن را نداشت.

‏آنوقت تازه به کلاسهای معارف الهی راه یافته بودم، و در آنجا شاهد بودم که در ابتدای هر جلسه حدیث با عظمت کساء تلاوت می شد، هم اینکه ناظر بودم که افراد بسیاری با توسل به این حدیث نورانی به حاجات مادی و معنوی خود نائل شده و نقل تجارب خود می کردند. در اولین جلسه برای شروع تلاوت حدیث کساء مسؤول حوزه معارف الهی گفتند که: از همین جلسه اول نیت کنید ابتدا برای فرج مولایمان حضرت صاحب الامر (منه السلام) و بعد حاجات خودتان، ان شاءالله که به برکت این حدیث نورانی و با توسل به پنج تن آل عبا علیهم السلام برآورده به خیر می شود.

‏من هم در همان جلسه نیت خواندن چهل روز این حدیث را کردم که با استعانت از اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام مشکل فرزندم برطرف شود.

‏دقیقا بعد از پایان چهل روز (در کمال ناباوری همه) به طور معجزه آسایی شاهد بودیم که عروسم خودش به منزل مراجعت نمود ‏و اظهار به ندامت و پشیمانی کرد و گفت که دیگر هیچ مهریه ای نمی خواهم و می خواهم که به زندگی مشترکمان ادامه دهم.

‏و نتیجه این توسل برای من و خانواده ام معجزه ای بزرگ بود. حضرات معصومین علیهم السلام را شاکرم که مرا به این مسیر نورانی دعوت نمودند.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ سه شنبه 9 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ