تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب شهید سوار فهمی از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: برطرف شدن مشکل تهیه مسکن با توسل به حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: خانم (ز.ن) که چند سالی است با دروس معارف الهی آشنا شده، مشکل خود را که با توسل به حدیث با عظمت کساء برطرف شده است این چنین نقل می کند:

‏از برکت شرکت در مجالس دینی، با عظمت حدیث شریف کساء و آثار و برکات آن آشنا شدم، و به برکت توسل به پنج نور مقدس و شرکت در مجالس قرائت این حدیث شریف، موانع و مشکلات متعددی در زندگیم برطرف شده است. از جمله آنها این واقعه است:

‏مشکلی که اخیرا برایمان پیش آمده بود مشکل مسکن بود، به خاطر این که منزلمان در دست ساخت است و فعلا در منزل اجاره ای زندگی می کنیم، صاحبخانه ما با تمدید قرارداد اجاره موافق بود تا این که تصمیم به فروش منزل گرفت و از تمدید قرارداد اجاره سر باز زد، و از ما خواست

‏که در موقع مقرر قبلی خانه را تخلیه کنیم، با توجه به اینکه یک ماه تا پایان قرارداد مانده بود و منزل خودمان هم آماده نبود، و از طرفی چون امکان جابجایی به محل دیگر را نیز نداشتیم، در یک وضعیت بحرانی قرار گرفتیم.

‏بخاطر همین مشکل پیش آمده، خیلی ناراحت بودم، به فکر بهره مند شدن از تعالیم دریافتی در مجالس معارف الهی افتادم، در آموخته های معرفتی یاد گرفته بودم که وظیفه ما همه بندگان تنها بندگی است، اما اداره امور بندگان و تأمین نیازها و رفع مشکلاتشان به عهده مولاست.

‏من و خانواده ام در مشکل قرار گرفته بودیم و باید به مولایم پناه می بردم، همان موقع به حضرت مولا صاحب الامر (منه السلام) متوسل شدم و تصمیم گرفتم برای برطرف شدن این مشکل تا چهل روز حدیث شریف کساء را بخوانم.

‏از همان موقع شروع به انجام نذرم کردم و هر روز حدیث شریف کساء را می خواندم، تقریبا یک هفته بعد منزلی که در آن ساکن هستیم فروخته شد، اما مجبور به تخلیه منزل نشدیم، چون به عنایت مولا و به برکت حدیث کساء، خانه به فردی فروخته شده بود که تصمیم به سکونت در این منزل را نداشته، بلکه از خود ما خواست که قرارداد اجاره را با ایشان تمدید کنیم.

‏با توسل به اهل بیت علیهم السلام و پناهنده شدن به آن حضرات مشکل مسکن ما به نحو خیلی خوبی برطرف شد. بخاطر این همه لطف و عنایت که از ناحیه او همیشه در زندگیمان احساس می کنیم، مولا را شاکرم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 10 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ