تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب عمروب ن عبدالله جندعی از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: فراهم شدن همسر با اوصاف مورد نظر برای ازدواج با توسل به حدیث قدسی کساء

شرح واقعه:خانم (ف.س) واقعه فوق را که در مورد یکی از دوستانشان است اینگونه بیان می کند:

‏هنگامی که به مجالس دروس معارف الهی راه پیدا کردم، با حدیث کساء و برکات و فضائل آن آشنا شدم.

‏همچنین در مجالس دروس معارف الهی آموخته بودم که ما انسانها در این دنیای پر از مشکلات و خطرات، تنها با توسل به حضرات معصومین علیهم السلام است که می توانیم از آنها جان سالم به در برده و در راه خدا ثابت قدم مانده و از مسیر هدایت خارج نشویم.

‏این آموخته ها نتایج عینی و تجربه های عملی برای خودم و آنانکه می شناختم داشت، از جمله آنها توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ازطریق حدیث قدسی کساء بود که بوسیله آن توانستم همسر ایده آلی برای زندگی آینده ام پیدا کنم. این توفیقات الهی و نتایج روشن و سریع آن، مرا به نشر این معارف الهی و نقل این تجارب معنوی تشویق نمود.

‏تصمیم گرفتم که موضوع توسل به حدیث شریف کساء را با تعدادی از دوستانم در میان گذارم. یکی از دوستان بنام خانم (م.الف) در باورش نمی گنجید که بتواند با توسل به حدیث کساء به حاجات بسیار مهم و دست نیافتنیش نائل شود، ولی با شنیدن تجارب یقینی من مصمم شده و به من گفت که شروع به خواندن آن می کند.

‏بعد از مدتی با او تماس گرفتم دیدم که بسیار خوشحال است، در میان صحبتهایش گفت: بعد از اینکه با من موضوع توسل به حدیث کساء را در میان گذاشتی شروع به خواندن آن کردم، و نذر کردم که از اول ماه محرم تا اربعین حسینی علیه السلام چهل روز پی در پی آنرا بخوانم تا به حاجتم برسم و الان خدا را شکر با عنایت اهل بیت علیهم السلام به حاجتم رسیدم.

‏از او درباره حاجتش پرسیدم اینگونه بیان کرد که: برای ادامه زندگی همیشه به دنبال مردی بودم که از لحاظ ایمان و اعتقاد مذهبی از خودم برتر باشد و همچنین علاقمند بودم که شغل همسر آینده ام معلمی باشد که همانند شغل انبیاء علیهم السلام است تا بتوانیم در مسیر مولا (منه السلام) ثابت قدم تر باشیم. اما آنچه از خواستگران مطرح می شد، با این توصیفات مطابقت نمی کرد بطوریکه این حاجت را برای من دست نیافتنی شده بود، وقتی تو برکات این حدیث آسمانی را برایم شرح دادی و تجربیات خودت و دیگران را برایم گفتی مرا به توسل برای این حاجت مصمم نمودی. و بعد از یک اربعین توسل نتیجه بحمدالله حاصل شد و الان من با مردی ازدواج کرده ام که از لحاظ ایمان و اعتقاد دقیقا مطابق ملاکهای انتخابی من بوده است و معلم نیز می باشد.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 11 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ