تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب یونس بن عبد الرحمان از اصحاب امام هفتم علیه السلام

عنوان واقعه: شفا یافتن بیماری مزمن کلیه با توسل بوسیله حدیث قدسی کساء

شرح واقعه:خانم (م.د) از دانشجویان حوزه معارف الهی واقعه خود را اینچنین شرح می دهد:

‏یکسالی است که توفیق شرکت در جلسات و دروس معارف الهی نصیبم شده است. در هر جلسه ابتدای جلسه این حدیث را تلاوت می نمودند و مسؤول حوزه از برکات آن صحبت می کرد. بنده با این حدیث با عظمت، در جلسات درس حوزه مان آشنا شدم و تاکنون برکات بسیاری از حدیث کساء دیده ام، ‏از برکاتی که از این حدیث شریف دریافت نمودم شفای بیماری مزمن 14 ساله کلیه هایم بود.

‏من حدودا 14 سال عارضه کلیه داشتم که برخی پزشکان می گفتند ناشی از سنگ کلیه است، ‏و برخی می گفتند کلیه هایت عفونت دارد، ‏داروهایی هم تجویز می کردند، ‏ولی با داروها درمان قطعی نمی شد، ‏و بعد مدتی دوباره درد کلیه داشتم، ‏و در هر سال شاید دو یا سه ماه راحت بودم، بقیه ایام با درد پهلو و کلیه همراه بود، ‏تا اینکه در این سال اخیر با سرما خوردگی هفت ماه به شدت حالم بد شد، ‏بطوریکه اگر کلیه بند را نمی بستم نمی توانستم خود را نگه دارم. اگر به جلسه درس می رفتم نمی توانستم بنشینم و به پهلو می خوابیدم، بعد از آن حالم بد شد به حدی که یک ماه اصلا نتوانستم جلسات درس حوزه را بروم.

‏نزد پزشکان متعددی رفته بودم، فرزندانم از دختر و پسر نوبتهای ویزیت متخصصین مختلفی را برایم گرفته بودند و این پزشکان متخصص داروهای مختلفی را روی من امتحان کرده بودند و آزمایشات را متعدد انجام می دادم از سونوگرافی و انواع آزمایشات دیگر. پا به سن گذاشته بودم و می دیدم وضعیتم مرتب خطرناکتر می شود، گریه می کردم و می گفتم این چه نوع بیماری است که به آن دچار شدم و این همه داروها و معالجات بزشکان هم علاج آن را نمی کند، و می گفتم من دیگر خوب نمی شوم.

‏وقتی (به علت بیماری) دیگر نتوانستم جلسات را بروم، مسؤول حوزه به دیدنم آمد و همان روز هم جلسه حدیث کساء در حوزه بود و به من گفت: طاقت بیاورم به جلسه توسل بیایم و برای روحیه ام هم خوب است. آن روز حالم بد بود و دیرتر رفتم، وقتی رسیدم جلسه تمام شده بود و از آبی که در مجلس حدیث کساء با تلاوت بر آن دمیده و بدان تبرک کرده بودند، به من دادند و خوردم، و به توصیه ایشان نیت کردم که برای شفای بیماریم نذر حدیث کساء کنم و من هم نیت کردم یک اربعین حدیث کساء را به قصد بازیافتن سلامتی ام تلاوت کنم.

‏تلاوت حدیث کساء را شروع نمودم و 40 ‏شب آنرا خواندم، بعد از آن 40 ‏شب ناراحتی کلیه ام کاملا برطرف شد! مانند کسی که هیچ عارضه کلیه نداشته است!!

‏دیدم حالم کاملا خوب شده، به متخصصین مراجعه کردم، معاینه کردند، آزمایشاتی نوشتند، آن آزمایشات را هم انجام دادم، و نتیجه را برای پزشکان بردم آنها گفتند: نتیجه آزمایشات هیچ مشکلی را در کلیه تان نشان نمی دهد و عفونتی هم در کار نیست!

‏و به برکت حدیث کساء بیماری 14 ساله ام کاملا و به یکباره برطرف شد.

‏خیلی عقیده به حدیث کساء دارم و با توسل بوسیله حدیث کساء هر مشکل کوچک یا بزرگ باشد، برطرف شده و حاجت گرفته ام.

‏مولا را شاکرم و خدا خیر دهد به بانیانی که من را با این حدیث شریف و معارف الهی آشنا کردند و دعایشان می کنم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ جمعه 12 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ