تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب عمار أزدی از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: فراهم شدن امکان خرید مسکن مناسب با توسل به حدیث قدسی کساء.

شرح واقعه: خانم (ف.ت) که چند سالی است در مجالس دروس معارف الهی شرکت می کنند توسل خود بوسیله حدیث آسمانی کساء را چنین نقل می کنند:

‏حدود پنج سال است که با هدایت حضرات معصومین علیهم السلام با مجالس و دروس معارف الهی آشنا شده ام. به برکت آشنایی با این مطالب ناب و توفیق عمل به آموزه های آن تا بحال تغییرات زیادی در زندگی ام مشاهده کرده ام و مشکلات کوچک و بزرگ که داشته ام بخوبی و به طرز باور نکردنی برطرف شده است.

‏قبل از ورود به این درسها، من با حدیث کساء آشنایی داشتم و به آن معتقد بودم ولی وقتی که وارد مجالس معارف الهی شدم فهمیدم که عظمت و شرافت و جایگاه این حدیث نورانی فوق آن شناختی بوده که من تاکنون داشته ام، آن قدر با عظمت، که همه آسمانها و زمین، و تمام کائنات و موجودات، همه از برکت وجود حضرات اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام هستی یافته اند  و مهمتر از همه جایگاه والای حضرت صدیقه زهرا علیها السلام که عظمت این حدیث را دو چندان کرده است. واقعه توسل که داشتم این بود که:

‏دخترم دارای سه فرزند است و در منزلی که زندگی می کردند بسیار کوچک بود، ‏به حدی که اندازه آن برای تنها دو نفر کفایت می کرد و همین کمبود جا و بزرگ شدن بچه ها باعث شده بود که بر روی اعصاب دخترم نیز اثر گذارد، و دچار ناراحتی اعصاب شود. همچنین برای فروش این منزل و خرید منزل مناسب دیگر نیز شرایط مالی آن از نظر تورم روز افزون جامعه فراهم نمی شد.

‏به همین خاطر این مشکل باعث شد که به دامان اهل بیت علیهم السلام پناهنده شوم و نذر کردم که پنج مرتبه حدیث شریف کساء را تلاوت کنم، تا امکان فروش این منزل و خرید منزل بزرگ تر برای دخترم فراهم شود.

‏ختم تلاوت این حدیث شریف را شروع کردم، بعد از تمام شدن مرتبه پنجم از نذری که کرده بودم، به طور غیر قابل باوری منزلشان فروش رفت، و با اینکه از نظر مالی نیز برای خرید منزل دیگر مشکل داشتند ولی بحمدالله توانستند منزل بزرگتر خریداری کنند.

‏بعد از این واقعه هر موقع در زندگی با مشکلی برخورد می کنیم بلافاصله شروع به خواندن حدیث کساء می نماییم، مولا علیه السلام را شاکرم که مرا با این مسیر نورانی آشنا نمود و توفیق تلاوت و بهره مندی از این حدیث نورانی را به بنده داد.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ یکشنبه 14 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ