تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب علاء الدین حسین از اولاد امام هفتم علیه السلام

عنوان واقعه: فراهم شدن شغل، با توسل بوسیله حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: خانم (م.ج) از آموزشیاران حوزه های معارف الهی این واقعه را اینچنین شرح می دهد:

‏یکی از دانشجویان حوزه های معارف الهی خانم (ع.ج) که از متوسلین به ساحت حضرات اهل بیت علیهم السلام می باشند در تماسی برایم از مشکلات فرزندش گفت که: پسرش قبل ازدواج در تاکسی تلفنی کار می کرد، بعد ازدواج کارش را از دست داد و بیکار شد، و کارهای گذرا انجام می داد ولی شغلی که کفایت زندگیش را بکند نداشت، مدرک پسرم دیپلم بود و می گفت چندین جا پیگیری کرده است و دنبال کار می رود، ولی کار مستمر و دائمی جور نمی شود، و این وضعیت (عدم ثبات شغلی) 2 سال طول کشید، وی کرایه نشین نیز بود و پدرش خرجی او را می داد و اقلامی مانند گوشت و برنج را نیز پدرش کمک می کرد، به خاطر فراهم نشدن شغل ثابت، گای هم در خانه می ماند، و کج خلق نیز شده بود، به مرور با همسرش دعوایشان شده، به حدی این موضوع حاد شده بود که عروسم می خواست از او جدا شود.

‏این خانم بعد از شرح مشکل فرزندش گفت: آیا دعایی بلدید که با آن متوسل شوم؟ برایم بگویید.

‏من با توجه به برکاتی که از حدیث آسمانی کساء و مجالس آن دریافته بودم به ایشان گفتم که عروست مداومت بر حدیث کساء کند: مثلا به نیت 14 ‏معصوم 14روز و آن را هر روز به این نیت تلاوت نماید.

‏او هم به عروسش توصیه کرده بود 20 ‏شب حدیث کساء را بخواند و از پنج تن آل عبا علیهم السلام فراهم شدن کار و رفع مشکل را بخواهد.

‏عروسش این برنامه را شروع کرده بود و هر روز تلاوت حدیث کساء را انجام داده بود تا اینکه در روز نوزدهم انجام ختم حدیث کساء برای شوهرش کار دائمی پیدا شد، و در شهرداری به عنوان راننده استخدام گردید، و مشکلات مالیشان برطرف گردید و همچنین اختلافات و روابطشان نیز اصلاح شد.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 17 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ