تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی:جناب سکینه بنت الحسین علیهما السلام

عنوان واقعه: برطرف شدن حالت ترس و اضطراب با توسل به حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: توسل یکی از دانشجویان نوجوان معارف الهی خانم (م.س) را از زبان خودشان بیان می کنیم:

‏مدتی بود که در اثر رفت و آمد با افرادی که از لحاظ معرفتی در سطح پایینی بودند و صحبت با آنها، به تدریج از نظر فکر و اراده ضعیف شده بودم بلکه احساس ترس و اضطرابی در من بوجود آمده بود، بطوریکه این امر مانع از ادامه فعالیت های روزانه ام می شد. به حدی که شبها باید در کنار مادرم می خوابیدم و اگر در اتاقم تنها بودم از شدت ترس خوابم نمی برد، و تا صبح بیدار می ماندم، این امر روی وضع تحصیلی من نیز تأثیر سوء گذاشته بود.

‏این امر خودش برای من و خانواده ام به مشکل بزرگ تبدیل شده بود. تا اینکه به مجلس جناب سکینه بنت الحسین علیهما السلام راه یافتم و من تصمیم گرفتم که مشکلم را در این جلسه مطرح کنم تا از تجربیاتشان استفاده کنم.

‏بعد از اینکه در جلسه آن را مطرح کردم، ‏دوستان آنجا کمکم نمودند و به همراه ارائه راهکارهایی، به من پیشهاد دادند که تا چهل روز حدیث شریف کساء را به صورت مرتب تلاوت کنم.

‏در پایان آن جلسه هم همگی حاضران مجلس برای گشایش در حل مشکلات شروع به تلاوت حدیث شریف کساء کردند، ‏من هم از همان وقت نیت کردم که تا برطرف شدن مشکلم آن را به صورت روزانه تلاوت کنم.

‏بعد از اینکه نذرم را شروع کردم تقریبا دو هفته ای از آن گذشه بود که به وضوح مشاهده کردم که حالت ترس و اضطرابم برطرف شده و الان به برکت توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام شبها به راحتی می خوابم و اگر هم در منزل تنها باشم و خواهرم هم در کنارم نباشد هیچگونه ترس و اضطرابی ندارم و درسهایم را نیز به خوبی و بدون هیچ مشکلی مطالعه می کنم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 17 خرداد 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ