تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی:جناب ابو ثمامه صاعدی از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: نجات فرد بازداشت شده به برکت حدیث آسمانی کساء.

شرح واقعه: خانم (ش.ط) واقعه فوق را که در مورد یکی از بستگانشان اتفاق افتاده بود و به برکت حدیث قدسی کساء گشایش در آن حاصل شده است را اینگونه نقل می کنند:

‏مهمانی دوره ای فامیلی ماهیانه بود و این ماه نوبت ما برای پذیرایی بود. حدود 60 نفر دعوت شده بودند. مهمانان یکی یکی از راه می رسیدند و هنوز خانواده ای دو نفره از مهمانان شامل زن و شوهر جوان نیامده بودند.

‏بعد از مدت زمانی دیدیم که خواهر یکی از آن زوج جوان که دیر کرده بودند، بسیار مضطرب و نگران از این طرف به آن طرف می رود و گاها به کسی زنگ می زند.

‏علت نگرانی را جویا شدم (به این شرط که هیچ یک از مهمانان دیگر متوجه نشوند) برایم تعریف کرد که: برادرش که دبیر آموزش و پرورش است و دستی هم در نوشتن کتاب دارد را بازداشت کرده اند به جرم اینکه در سطح شهر بصورت کتابفروش سیار، در حال فروش آثار خود بوده است. هم چنین برادر بزرگترش هم که برای پیگیری ماجرا و آزاد کردن برادر کوچکتر به کلانتری مراجعه کرده نتوانسته کاری انجام دهد و مسؤولین پایگاه کلانتری گفته اند که حتما باید ایشان امشب در بازداشت بماند تا فردا تکلیفش مشخص گردد.

‏برادرم وقتی جواب مسؤولین کلانتری را می شنود، از همه جا نا امید شده و نگرانی دیگری هم داشته که چون شب جمعه این اتفاق افتاده و فردایش جمعه و تعطیل است احتمال زیاد دارد که به کار آنها رسیدگی نشود و بررسی این وضعیت به شنبه موکول شود!

‏من وقتی نگرانی زایدالوصف ایشان و همچنین برادرشان را دیدم به ایشان پیشنهاد دادم که بدون اینکه به دیگر مهمانان جریان را بگوییم اینگونه عنوان کنیم که: چون همگی در یک مجلس جمع شده ایم خوب است که توسل به حدیث شریف کساء داشته باشیم و برای گشایش در کارها، همچنین از فضائل و برکات این حدیث قدسی نیز بهره مند شویم.

‏بعد از دادن این پیشنهاد همگی شروع به تلاوت این حدیث نورانی کردیم در حال خواندن بودیم و تقریبا به اواخر آن نزدیک می شدیم و حدیث هنوز بطور کامل به اتمام نرسیده بود که ناگهان تلفن همراه خواهر فرد بازداشت شده شروع به زنگ زدن کرد و دیدم که آثار خوشحالی در چهره ایشان نمایان شد و اینکه برادرشان پشت تلفن گفتند که مشکل برطرف شده و الان همگی در حال حرکت به طرف منزل ما هستند.

‏بعد از اینکه به منزل رسیدند از آنها پرسیدیم که پس چطور شد؟ شما که گفتید آنها به هیچ وجه راضی به آزاد کردن نمی شدند؟! گفتند: بله، همین طور بود و خودم هم داشتم کم کم نا امید می شدم و قصد بازگشت داشتم که یکباره در آن موقع شب بطور ناگهانی رئیس کلانتری برای سرکشی (بطور غیر معمول) به پاسگاه آمد که حتی خود پرسنل آنجا هم تعجب کرده بودند که ایشان در آن وقت شب برای چه به آنجا آمده است؟!

‏وقتی فهمیدم که ایشان رئیس کلانتری است رفتم و با ایشان صحبت کردم و جریان کار برادرم را گفتم، و خدا را شکر ایشان به شرطی که کتابها بماند تا استعلام بگیرند و فقط با یک کارت شناسایی برادرم را آزاد نمودند.

‏ما هم به ایشان گفتیم که این آزادی به خاطر معجزه حدیث کساء و نظر لطف پنج تن آل عبا علیهم السلام بوده است که ما همگی در آن وقت با این حدیث با عظمت به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام متوسل شدیم و برای آزادی و نجات ایشان دعا کردیم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 تیر 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ