تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی:جناب رشید هجری از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: سلامتی و حفظ جنین در دوران بارداری با توسل به حدیث آسمانی کساء.

شرح واقعه: خانم (ز.م) واقعه فوق را درباره فرزندشان اینگونه بیان می کنند:

‏به برکت شرکت در مجالس و دروس ناب معارف الهی و بهره مندی از علوم آل الله چند ماهی است که با عنایت حضرت صاحب الامر (منه السلام) صاحب فرزندی شده ایم که خداوند متعال را از این بابت شاکرم. واقعه ای که در دوران بارداری ام افتاد این بود که:

‏هنگامی که در ماه پنجم بارداری بودم وقتی به پزشک معالجم مراجعه کردم پس از انجام سونوگرافی و بررسی طبی، وضعیت و سلامتی جنین را این گونه بیان کرد که: در مغز جنین شما کیست هایی مشاهده می شود که باید سریعا سونوگرافی سه بعدی انجام داده شود، تا نسبت به تشخیص و درمان آن اقدام لازم را انجام دهیم.

‏پس از بیان این موضوع از طرف پزشک معالج، برای سلامتی فرزندم بسیار نگران شدم و بخاطر عدم موفقیت درمانها و یا عوارض داروها و یا هر اقدامی که بنا داشتند بکار گیرند در اضطراب افتادم.

‏به خداوند متعال پناه بردم و با توکل بر او، محبوبان الهی حضرات خمسه طیبه علیهم السلام را شفیع قرار دادم ‏و تصمیم گرفتم که تا پایان دوران بارداری، هر روز و به صورت مداوم، حدیث شریف کساء را تلاوت نمایم، و با توسل به این پنج نور مقدس خصوصا حضرت فاطمه زهراء علیها السلام از ایشان بخواهم که جنین من را از این عوارض عافیت بخشیده، و مرا از این درمانها بی نیاز فرموده و فرزندم در هنگام تولد سالم و بدون هیچ مشکلی به دنیا بیاید.

‏با این توکل الهی و توسل به اولیای الهی (حضرات اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ) که انجام دادم ‏نور امیدی در دلم احساس کردم، بطوریکه دیگر یقین داشتم که با خواندن این حدیث نورانی، مشکل جنین برطرف خواهد شد، ‏فلذا از ادامه پیگیری طبی صرفنظر کرده و حتی به سونوگرافی سه بعدی و بقیه بررسیها نیز نرفتم.

‏هر روز تلاوت این حدیث شریف را انجام می دادم تا اینکه در ماه نهم بارداری، هنگای که مجددا برای معاینه به نزد پزشکم رفتم ‏پس از انجام معاینات سونوگرافی ایشان گفت که: دیگر اثری از آن کیستهایی که در معاینات سونوگرافی قبلی مشاهده کرده نبوده ‏و جنین شما در کمال صحت و سلامتی است و مشکل قبلی کلا از بین رفته است.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 8 تیر 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ