تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: حضرت معصومه علیها السلام

عنوان واقعه: فراهم شدن ازدواج و شغل با شرایط مناسب و حل مشکلات مالی به برکت توسل به حدیث آسمانی کساء.

شرح واقعه: خانم (م. ش) تجربه خود از درک برکات توسل بوسیله حدیث کساء را اینطور تعریف می کنند:

‏بنده مشکلات متعددی داشتم، پدرم فوت کرده بود، مادرم نیز سکته مغزی کرده بود، و به علت مشکلات مالی مجبور بودم که در کنار درس خواندن کار کنم، و تحصیلات دانشگاهم را نیز ادامه می دادم. خانه ملکی هم نداشتیم، و عاقبت بعد از مدتی اجاره نشینی، به علت پیدا نکردن خانه ای با اجاره بهای مناسب، به خانه پدربزرگم رفتیم، و به همراه خانواده دایی ام، هر سه خانواده در یکجا و یک منزل زندگی می کردیم، و این امر خود مشکلی دیگر بود.

‏بعد از اتمام دوره دانشگاه، کاری که مربوط به رشته تحصیلی ام باشد پیدا نمی کردم، و از طرفی با مشکلات مالی در اداره امور خانه هم درگیر بودم. از توفیقات و عنایات خداوند که نصیبم شده بود، آشنایی با دروس و مطالب حوزه های معارف الهی بود، که از طریق دوستم (که مشغول به تحصیل در یکی ازحوزه های معارف الهی بود و همزمان تدریس نیز می کرد) آنها را دریافت می نمودم، و مرتبا با آن حوزه ارتباط داشتم، و درسها و مطالب بسیاری را در زمینه های مختلف از طریق ایشان آموختم، و ایشان برایم کاری نیز در ارتباط با رشته تحصیلیم پیدا کردند، اما موقت بود، و مشکلاتم همچنان باقی بود.

‏از مطالبی که از طریق این حوزه معارف الهی یاد گرفتم، برکات حدیث شریف کساء و فواید توسل معنوی به واسطه این حدیث قدسی بود، همچنین توصیه هایی که از بزرگان و علمای دینی در درک عظمت این حدیث آسمانی و نحوه توسل بدان رسیده بود، از جمله درکتاب "حدیث کساء و آثار شگفت" توصیه مرحوم آیت الله بهجت را مطلع شدم، در مورد دخترانی که خواستگارانی دارند، اما به دلایلی این خواستگاریها منجر به ازدواج نمی شود، که برای رفع موانع و فراهم شدن زوج مناسب، توصیه نموده بودند که پنج شب جمعه عبا روی سر دختر بیاندازند و حدیث کساء را بخوانند.

‏بنده هم از ساعتی مناسب برای استجابت دعا در شب جمعه، این ختم را شروع کردم، عبایی را که در خانه داشتیم به سرم می انداختم و این حدیث شریف را می خواندم، و به ائمه اطهار علیهم السلام و حضرت زهرا علیها السلام متوسل می شدم، البته در میان ختم و هفته ها، چند بار بین آن فراموش می کردم، ولی دوباره از اول شروع کرده و آنرا می خواندم.

‏وقتی این ختم را توانستم که مرتب انجام دهم، در سومین هفته از خواندن حدیث کساء، خواستگاری برایم آمد که شرایطی که مد نظرم بود را دارا بود، ‏و ازدواج مناسب فراهم شد، ‏و در پی آن نیز کاری هم در همان شهری که ایشان کار می کنند برایم پیدا شد. و الحمدلله الان چند ماه از ازدواجم می گذرد و کاملا راضی هستم، ‏و موقعیت مالی هسرم نیز طوری است که تامین مخارج زندگیمان را نموده، ‏و من می توانم از درآمدم به مادر و خواهرم نیز کمک کنم.

‏و خلاصه اینکه به برکت این حدیث آسمانی و توسل بوسیله آن، نگرانی ها و مشکلاتم برطرف شد.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ سه شنبه 20 تیر 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ