تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده سوم، حسینیه حضرت امام حسین (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب شهیده زوجه بن وهب بن عبدالله از اصحاب امام سوم علیه السلام

عنوان واقعه: از بین رفتن بیماری بدخیم با توسل به حدیث قدسی کساء.

شرح واقعه: خانم (م.ن) واقعه بهبودی خود را اینگونه بیان می کنند: مدتی بود که دردهای شدیدی در ناحیه زیر شکم داشتم و علتش را متوجه نمی شدم بخاطر همین برای تشخیص آن به پزشک مراجعه کردم، وقتی معاینه توسط پزشک انجام شد پیشنهاد سونوگرافی داد، بعد از چند روز برای انجام سونوگرافی که رفتم بعد از انجام معاینه و عکس، پزشک با کمال تعجب گفت که: تا به حال توده ای به این شکل ندیده ام! توده ای بزرگ همه رحم شما را فرا گرفته است و آنچه درسونوگرافی دیده شد از نوع بدخیم آن است.

‏من که با شنیدن این حرف تمام وجودم را اضطراب و نگرانی فرا گرفته بود از پزشک پرسیدم که حالا باید چکار کنم؟ پزشک گفت که: دو راه برای از بین بردن این توده وجود دارد: یا برداشتن آن و یا انجام عمل شیمی درمانی، که راهکار اول جواب خوبی نمی دهد و بهترین آن انجام شیمی درمانی است.

‏همچنین از توصیه های پزشک این بود که این دو هفته نباید حرکتی داشته باشم و الا توده در بدن پخش می شود و همه بدن را گرفتار می کند. با شنیدن این جملات مثل اینکه همه دنیا بر روی سرم خراب شد و قدرت تکلم و حرکت از من گرفته شد و نمی دانستم که حالا چکار باید بکنم؟! من که در سنین جوانی به سر می برم با یک فرزند کوچک به کجا پناه ببرم؟!

‏بعد از آن پزشک یکسری دارو داد و گفت: اینها را مصرف کنید و دو هفته دیگر برای معاینه مجدد و انجام شیمی درمانی آماده شوید.

‏هر طوری شد خودم را به منزل رساندم و با اهل منزل هم در این باره صحبتی نکردم.

‏من که می دانستم درمانهای طب رایج برای درمان اینگونه موارد به بن بست رسیده است و بعضا هدفی جز بیمار نگه داشتن شخص ندارد، سعی کردم بی اعتنا به صحبتهای پزشک شوم. اما نگرانی حاصله از معاینه و نظر محکم آن پزشک مرا رها نمی کرد، ولی ناگهان نشانه هایی از امید در دلم احساس کردم و به خاطر آوردم که این چند سال که توفیق بهره مندی از دروس و مجالس معارف الهی را داشته ام یاد گرفته ام که هر وقت مشکل داشتیم به مولا صاحب الامر (منه السلام) و حضرات ائمه معصومین علیهم السلام پناهنده شویم و از آنها برای برطرف شدن مشکلات استعانت بجوییم زیرا که آنها وجه الله متعال هستند و همه عوالم وجود از هستی آنها هستی یافته است.

‏به خاطر همین از همان روز شروع کردم به توسل، و حدیث قدسی کساء را چندین بار در روز با حالت حزن و بکاء تلاوت می کردم، و از پنج نور مقدس می خواستم که خودشان از من حقیر دستگیری کنند.

‏بعد از اینکه دو هفته گذشت طبق موعد قبل برای انجام معاینه به نزد پزشک رفتم، وقتی پزشک مجددا سونوگرافی را انجام داد، و با عکس دو هفته قبل مقایسه کرد، گفت: باورم نمی شود شما همان شخصی باشید که دو هفته پیش توده ای به این بزرگی و وخامت در رحمتان بوده است و حالا هیچ اثری از آن نباشد!

‏من که بسیار از این خبر خوشحال شدم در همان لحظه مولایم را برای اینکه بار دیگر نظر لطف و عنایت آنها شامل حالم شده است شکر گفتم.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 21 تیر 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ