تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب علاءالدین حسین از اولاد امام هفتم علیه السلام

عنوان واقعه: امکان باردار شدن بدون سقط، و رفع خطر از مادر بخاطر بارداری، و سلامتی جنین در مدت حمل، تولد فرزند با توسل بوسیله حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: خانم (م.ج) از آموزشیاران حوزه های معارف الهی این واقعه را این چنین شرح می دهد:

یکی از دانشجویان حوزه های معارف الهی خانم (ع.ج) که از متوسلین به ساحت حضرات اهل بیت علیهم السلام می باشند درباره حل دیگر مشکلات فرزند جوانش به برکت حدیث کساء گفت که:

‏خانواده پسرم مشکلات مالی و شغلی داشتند که جهت گشایش در امورشان با مسؤول حوزه صحبت کردم و حدیث کساء را توصیه نمودند و با تلاوت آن توسط عروسم و به برکت توسل به حدیث کساء مشکلات شدید آنها برطرف شد.

‏از مشکلات دیگر این زن و شوهر جوان این بود که حدود دو سال از ازدواجشان می گذشت و بچه دار هم نمی شدند و یکبار فرزندشان سقط شده بود و دکتر متخصص هم گفته بود دیگر حامله نباید بشوید.

‏فرزندم که شوهر این خانم بود بچه خیلی دوست دارد، خانمش وقتی دید که پزشکی رایج عاجز از درمان است، و از راههای ظاهری او را مایوس کرده اند، با توجه به کرامتی که از توسل به حدیث آسمانی کساء در فراهم شدن شغل شوهرش دیده بود، هر دو تصمیم به توسل به اهل بیت علیهم السلام گرفتند، و باز هم از راه توسل به حدیث شریف کساء از خداوند رفع اپن مانع و بر طرف شدن مشکل را خواستار شدند، و به نیت باردار شدن خانم و سلامت جنین و سقط نشدن آن تصمیم گرفتند تا 40 روز حدیث کساء را تلاوت نمایند، و این نیت را عملی ساختند، و الحمدلله عروسم باردار شد و حالش هم در ایام بارداری خوب بود و برخلاف حرف دکتر متخصص که منع بارداری کرده بود، هیچ مشکلی هم پیش نیامد و در طول دوران بارداری نیز مداومت بر تلاوت حدیث کساء نمودند.

‏مشکل دیگر در تولد فرزند بود و پزشکانی که او را معاینه می کردند می گفتند باید سزارین شود، و از قبل آن هم در بیمارستان بستری و تحت مراقبت ویژه باید قرار گیرد، و این مراقبت ها هزینه زیادی نیز داشت. بیمارستان های خصوصی رفتیم هزینه زیادی می خواستند، و برخی بیمارستانهای دولتی هم پذیرش نکردند، گفتند کمبود امکانات داریم، توسل به حدیث کساء را ادامه دادند، و به برکت پنج تن پاک حال خانم و جنینش هم خوب بود و بدون بستری شدن در بیمارستان زایمان طبیعی نمود، و فرزند سالم به دنیا آمد، و در معاینات نیز فرزند از نظر شنوایی و بینایی و اعضاء بدن سالم بود و هزینه زایمان آن هم اندک شد.

‏اپن زوج با دیدن این همه برکات، از بعد آن نیز در زمان شیرخوارگی نوزاد مرتب هر روز تلاوت حدیث کساء را ادامه می دهند و جزو برنامه روزانه زندگیشان شده است.

‏اپن نتایج و برکات از توسل به وسیله حدیث کساء روی عقاید ایشان تأثیر زیادی گذاشت، بطوریکه علاوه بر مداومت بر تلاوت حدیث کساء، ختم قرآن در دوران بارداری و انجام توسلات و معنویات نمودند و به برکت آشنا شدن با این حدیث نورانی، جهات معنوی و مادی زندگی خانواده پسرم اصلاح و تقویت شد.

                                       و الحمدلله رب العالمین
برچسب ها: حدیث شریف کساء، حدیث قدسی کساء، حدیث کساء، حدیث کسا، ختم حدیث کساء، توسل به حدیث کساء، گرفتن حاجت، برآورده شدن حاجت، روا شدن حاجت، حاجت، توسل،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 22 تیر 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ