تبلیغات
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
ختم حدیث شریف کساء جهت روا شدن حاجت
توسل به حدیث شریف کساء جهت برآورده شدن حاجات مادی و معنوی

اسلایدر

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏منبع: آموزشکده هفتم، حسینیه حضرت امام کاظم (علیه السلام)، حوزه معارف الهی: جناب عبدالله بن جندب از اصحاب امام هفتم علیه السلام

عنوان واقعه: شفای بیماری مزمن و دردناک با نذر برقراری مجلس حدیث قدسی کساء

شرح واقعه: خانم (ا.ا) از دانشجویان حوزه معارف الهی و متوسلین به ساحت مقدس اهل بیت (علیهم السلام) بهره مندی خود را از برکات مجلس حدیث کساء اینچنین شرح می دهد:

‏پسری دارم که چند سالی هست که ازدواج کرده و صاحب زن و بچه می باشد. حدودا از 11 ماه قبل به علت پادردی که داشت به دکتر مراجعه کرد و از پاهای او عکس برداری کردند، گفتند که هیچ مشکلی نداری اما حالش روز به روز بدتر می شد طوری که اصلا از درد نمی توانست راه برود و در منزل بستری شده بود، ‏و کا‏ر هم نمی توانست برود. به بسیاری از دکترها مراجعه کردیم و انواع آزمایشات و سونوگرافی ها را انجام داد، ‏تا فهمیدند که شن کلیه دارد و درد پایش هم از آن است، ‏اما درمانهای آنها نیز هیچ کدام جواب نداد. حالش سخت شد، ‏طوری شده بود که حتی برای قضای حاجت خود مشکل پیدا کرده بود، ‏و از ترس این موضوع غذا نمی خورد. حدودا سه ماه آخر حالش بدتر شد، ‏بطوریکه فقط می خوابید.

‏آنقدر در این مدت متوسل به هر کدام از حضرات معصومین (علیهم السلام) شده بودم که دیگر رویی نداشتم کسی از ایشان را صدا بزنم، تا اینکه در مجلس حدیث کساء (که در حوزه معارف الهی نزدیکی منزلمان روز سه شنبه بعد از ظهرها برگزار می شد) حاضر شدم، در آنجا با معارف الهی از جمله برکات حدیث آسمانی کساء آشنا شدم، و همانجا متوسل به اصحاب کساء شدم، گفتم خدایا به حق این پنج بزرگوار تا مجلس بعدی که شرکت می کنم پسرم خوب شود، و نذر کردم هفته بعد مجلس حدیث شریف کساء را در منزل خودش برگزار کنم، و بعد از این دعا سه صلوات فرستادم.

‏همانشب که برگشتم خانه، پسرم حالش بدتر شد پس از ساعتی شنهای کلیه ای که داشت دفع شد، و روز بعد حالش به کلی خوب شد، طوری که بعد از این همه مدت که بستری و زمینگیر بود بهبود یافته و به کارش بازگشت، به 24 ‏ساعت هم نکشید که حالش خوب شد.

‏هفته بعد مجلس حدیث شریف کساء را در منزل پسرم برگزار کردیم و از بیشتر همسایه ها دعوت کردیم، و شور و شوق خاصی بود و خیلی خوشحال بودم، و باعث شد که از آن به بعد اولین نفر باشم که وارد مجلس حدیث کساء می شوم و تقریبا آخرین نفر از آن مجلس برگردم، و به برکت این عنایت جلسات هفتگی حدیث کساء هم شلوغتر شد، و اعتقاد به اصحاب کساء (علیهم السلام) قویتر گشت.

                                       و الحمدلله رب العالمین

 ارسال در تاریخ پنجشنبه 17 اسفند 1391 توسط master

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود آهنگ